2737
2734
سلام عزیزم یه تتو فکر کنم زبان ژاپنی باشه عکسشو بزارم برام معنیش میکنید؟

بله عزیزم حتما

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رو اعصابن کاراش، لابد میخواد تو چشم بیاد شاید فرجی شد باهاش آشتی کردی 😂، به این روش منت کشی کنه 😂

نه اتفاقا  قهر و آشتی منم براش چندان مهم نیس

ولی خب بیشتر برمیگرده به زبون تند تیزش که از مادر شوهرم بدتره 

ازارم میده...

2731

چی بگم دهنمو سر ازدواج کردنم سرویس کرده از من بزرگترها ۳سال سنمونم کم نیست توقع داشت من بمونم سر اینکه اون پرتوقعه آبرومو جلو نامزدم و خونوادش برده آنقدر اذیتم می‌کنه همش استرس دارم بهم میگه هرجور شده ازدواجتو بهم میزنم 

تفاوت سنی زیاده برا همین رابطمون خوبه البته از بچگی ازش دور بودم دیگه وقتی می‌بینمش خیلی دوسش دارم و خداروشکر خوب میگذره باهاش یعنی بهترین پایه ی واسه درد دل ها و چت کردنامه

من قبلا با خواهرم مثل دوتا دوست بودیم ولی به خاطر خیلی چیزا مثل اینکه خودش رو عقل کل  میدونه و ...

منم همون عید دیدنیم ندارم باهاش 

وچقدر بدتر که بعضیا حرف از رابطه خوبه خواهری میگن 

که من اصلا بویی ازش نبردم و نمیدونم چطوریع🥲

2738
ن بابا  قهریم مدت طولانی  ولی خب حتی بااینکه قطع رابطه م کردم باهاش باز دست از سرم برنمی ...

مجردید؟

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
چی بگم دهنمو سر ازدواج کردنم سرویس کرده از من بزرگترها ۳سال سنمونم کم نیست توقع داشت من بمونم سر این ...

بهش بگو میتونی بهم بزن، بببن اون موقع چطوری منم پوستتو بکنم

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
خواهرم مریضه و مجرده. دلم داره از غصش میترکه. از خودم و زندگیم پیشش خجالت میکشم. میشه براش دعا کنی؟

آخخخ

ایشالله هرچی زودتر سلامتیش برگرده و کنارشون حس کنی

۴ تا خواهریم ، خیلی دلسوز و کمک هم هستیم ، لباسامون و کفشامون و همه چیزایی که اندازه همدیگه بشه مشترکه 😂

۳ تامون متاهل یکیمون مجرد 

تو خونه تکونیا و اسباب کشی هامون مراسمامون خسته نمیشیم چون ۴ نفریم و همه کمک همیم 

خریدی بیرونی بریم اکثرا ۲تامون ۳ تامون باهم میریم و ...

وقتی پیش همیم تا دلت بخواد غیبت شوهر و فامیل شوهرامونو میکنیم🤣🤣🤣🤣🤣

از همه مهم تر یکیمون مالی به مشکل بخوره همه جوره همدیگرو حمایت میکنیم 

فقط خودمون حق داریم همو حر بدیم و بدترین حرفارو بزنیم ولی یکی بگه بالا چشم خواهرت ابرو پارش میکنیم ...

خواهرت هم نسبت بهت همینطوره؟

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️