2733
2734

دوتا راهنمایی میخوام ازتون 

1_ مثلا اگه همسرتون ، نامزدتون تو گذشته از مادر پدرش دلخور باشه

و نتونه این قضیه رو فراموش کنه و بیاد پیش شما درد و دل کنهِ چی میگید ک اروم بشه؟! 

اون نیاز داره به شما به حرفاتون ک اروم بشه چیا میگید بهش؟! ( درس میشه ، غصه نخور و .. ) رو میدونم ی چیزی ک واقعا تحت تاثیر قرار بگیرهِ .. 

یکی ام اینکه 

2_ وقتی یکی ناراحت باشه فرقی نمیکنه بخاطر چی

کلا منظورمه 

اونو چجوری اروم میکنید؟! 

خواهش میکنم همتون نظر بدین واقعا به کمکتون نیاز دارم من🫀

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

ادما متفاوت هستن یکی با تنها بودن اروم میشه یکی با صحبت کردن باید قلق همسرتو پیدا کنی و متناسب با اون رفتار کنی

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2740

اگه از کسی ناراحت باشه حالا خانوادش یا دوستاش یا همکارا ب حرفا و درد دلاش گوش می‌کنم ی دور هم باهم غیبت طرفو میکنیم آروم میشه😅 ی جوری میشه اون ب من میگه ولش کن حرص نخور

فقط خوب گوش میدم تا قشنگ خودشو خالی کنه 

حرفای کلیشه ای 

درست میشه غصه نخور و ..... رو بزار برای اخرش

بالاخره منم دارم زائر کربلا میشم انشاالله تا پایان خرداد (در کمال ناباوری و کااااملا یهویی انشاالله قسمت شماهم )قربونت برم ارباب که انقدر قشنگ و یهویی طلبیدی ** اخرش مرغ دل تنگ و بیقرارم رو میارم پر میدم تو بین الحرمینت سالها قبل برای یک حاجتی مدام زیارت عاشورا خوندم (شش ماه تمام فقط یکی دو شبشو دیر خوندم) اما به اونی که خواستم نرسیدم منم ناامید شدم از آقا یکی دو سال بعد دلم همین طوری  هوای زیارت عاشورا کرد شب خوندم و خوابیدم  فرداش هنوز از خواب بیدار نشده بودم ک شوهرم زنگ زد گفت کربلا میایی ؟ میخوام اسممونو بنویسم ( معجزه ) آخ حسین جانم ، بند دلم. خلاصه ک بچسبید به زیارت عاشورا و هیچچچچ وقت ناامید نشید این اقا پسر مولاست ک شام شبشو میبخشد و پسر حضرت فاطمست ک لباس عروسیشو بخشید ***منتظر سفر نامم به همراه عکس باشید دعا گوی همه نی نی سایتی ها خواهم بود و در آخر ی صلوات از طرف من هدیه به امام حسین کنید اگه دوست داشتین اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها به عدد ما احاطه بهی علمک

اولی رو اصلا قضاوت نمیکنم اصلااا فقط گوش میدم

دومی هم هر کسی قلقی داره من بیشتر میزارم تنهها باشه بعد میرم ببینم چشه 

آخه از دست من ناراحت باشه چیزی بگه خودش عذاب وجدان میگیره

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚
2706