2733
2739
خواهرم همه اولویت زندگیش همسرشه همه همه اولویتش فقط شوهرشه یعنی مادر پدر خواهر برادر هیچی ب هیچی

مال منم داره به این سمت میره قبل ازدواجش پنهون کاری کرد درمورد اینکه با کی دوسته الانم دین و ایمونش شده اون فک میکنه شاه ماهی صیدکرده

با خواهرم متاهلم که کارد و پنیریم. چون دوس داره همیشه با بچه هاش اینجا باشه و من واقعا دارم دیوونه م ...

چه بد 

منم مشکل مجردیم همین بود ،بچشو میفرستاد اتاقم نمیزاره درس بخونم ،هرچند خواهر زاده مو برخلاف مادرش قلبم میره براش  

اما حقیقتا منم آینده میخواستم ، درس داشتم 

باز مزاحمم میشد.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن بابا  قهریم مدت طولانی  ولی خب حتی بااینکه قطع رابطه م کردم باهاش باز دست از سرم برنمی ...

رو اعصابن کاراش، لابد میخواد تو چشم بیاد شاید فرجی شد باهاش آشتی کردی 😂، به این روش منت کشی کنه 😂

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
من قبلا با خواهرم مثل دوتا دوست بودیم ولی به خاطر خیلی چیزا مثل اینکه خودش رو عقل کل  میدونه و ...

وای دقیقا

خواهر منم خودشو عقل کل میدونه، همیشه دستور میده رئیس بازی درمیاره

خیلی پز میده خیلی ها چون وضع مالیشون خوبه

تازگی هام منو سر یه موضوعی کلا پیچوند و پیش شوهرم حسابی ضایعم کرد

از دستش خیلی ناراحتم روابطم باهاش سرد شده خیلی

2731
2740

فقط خودمون حق داریم همو حر بدیم و بدترین حرفارو بزنیم

ولی یکی بگه بالا چشم خواهرت ابرو پارش میکنیم 🤭😂

یک همچین رابطه ای

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
اصلا خوب نیست. بسیار متوقع، قدر نشناس و عصبیه، تا جای ممکن حتی باهاش صحبت هم نمیکنم به خاطر سلامت رو ...

سلام عزیزم یه تتو فکر کنم زبان ژاپنی باشه عکسشو بزارم برام معنیش میکنید؟

چه بد  منم مشکل مجردیم همین بود ،بچشو میفرستاد اتاقم نمیزاره درس بخونم ،هرچند خواهر زاده مو بر ...

به بچه بگو فعلا درس دارم، برو مثلاً ۲ ساعت دیگه بیا، شکلاتی چیزی بهش بده، یا از قبل درو قفل کن، 

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
من خواهر ندارم و جای خالیشو خیلی تو زندگیم حس میکنم چون از غریبه واسه آدم دلسوز درنمیاد 

عزیزم خواهر داریم تا خواهر

نگران نباش

همه خواهر هام دلسوز نیستن

چیزی از دست ندادی گلم

2706