2737
2739
من خواهر ندارم و جای خالیشو خیلی تو زندگیم حس میکنم چون از غریبه واسه آدم دلسوز درنمیاد 

آره واقعا خواهر درحالی که خوب باشه و واقعا خواهر باشه خیلی حس میشه جای خالیش تو زندگی آدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همون عید دیدنیم ندارم باهاش  وچقدر بدتر که بعضیا حرف از رابطه خوبه خواهری میگن  ک ...

اتفاقا منم دوس دارم همون عیدم نرم خونش ولی به خاطر همسرم که پررو نشه و مامانم که ناراحت نشه میرم

شوهرش پراید داشت فروخت ۴۰۵ خرید ما ۲۰۶ داشتیم شوهرم از سرکار اومد خونه مامانم اینا شوهرخواهرمم اومد و یه جعبه شیرینی واسه خاطر ماشینش خریده بوده اون ساعت ۸ و نیم اومد شوهر من ساعت ۱۰ بعد خسته بود دوتا از شیرینیا برداشت با چای خورد و اصلا یادش نبود که خواهرم اینا ماشین خریدن من دوباره بهش گفتم و شوهرم بهشون تبریک گفت بعد از چند وقت خواهرم برگشت گفت آره شوهرت اینقدر حسوده که دوتا دوتا شیرینی میخورده ولی یه تبریک نمیگفت به ما 

وای این حرفش اصلا یادم نمیره مگه ما گاری سوار میشدیم که واسه ماشین شما حسودیمون بشه

و اینکه من خیلی بدم میاد کسی لقمه‌ی کسی رو بشماره ولی خواهرم اینکاررو کرد

خواهرمن بدی در حقم زیاد کرده باردار بودم دیابت نوع یک دارم روزی ۵ بار انسولین میزدم ویار وحشتناک داشتم یه لیوان آب گرم نکرد بیاره بده بهم بگه این ویارونت

ولی من سال ۹۵ پول یه ساید دادم بهش که ۵ ماه پولمو بده ۴ سال بعدش داد سال ۹۶ ۴میلیون دادم بهش ۶۵۰ نفر آدم دعوت کرد مراسم واسه پدرشوهرش گرفتن بعد پارسال بهم میگفت من تا حالا ببو بودم ولی منبعد میدونم چطور رفتار کنم

2731
اتفاقا منم دوس دارم همون عیدم نرم خونش ولی به خاطر همسرم که پررو نشه و مامانم که ناراحت نشه میرم شو ...

چه بد 

خواهر منم متاهله 

خودمم متاهلم 

و واقعا از رفتارایی که داره مقابل شوهرم خجالتم میشع  اخه اون رابطه ش با خواهرش عالیه 

حالا خودشم میدونه من بی تقصیرم و مشکل از خواهرمه که رابطه خوبی نداریم  ولی باز حس حقارت میکنم.......

ولی از این بع بعد بقول شما منم باید بدونم چطوری رفتارکنم

آخه نمی‌دونم چجوری کمکش کنم خیلی مغروره خیلی تا حالا خیلی خواستگار داشته از من خوشگلتره اصلا هرجا می ...

هیچ کی همه چیز تموم نیست، همه عیب و ایراد داریم، بنظرم باید دایره اجتماعی خودش رو بیشتر کنه تا بهتر شرایط رو ببینه

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
2740
آها پس برم مدرس زبان چینی پیدا کنم😅

ببخشید دیگه 😅

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 
عالیه 🥰 همیشه پایدار👌

مرسیییی ❤️🌱

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
خواهرت هم نسبت بهت همینطوره؟

بله 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2706