2737
2739
عنوان

دخترا شماها از کسی توخیابون شماره میگیرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2463 بازدید | 137 پست
من محل کار هم گرفتم ولی بخدا به شانسه طرف متاهل بودددد خداروشکر من محلش ندادم ولی بیرون ببینیدش یا ب ...

واقعا آدما خیلی عوضی شدن دیگه نمیشه به هیچ کس اعتماد کرد 

اگه امروز شروع کنی، یه روز زودتر از فردا نتیجش رو می بینی✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عمرا مگه ارزشم به شماره  های خیابونیه ؟ البته من محجبم  کسی هم از این غلطا نمی ...

نه 

ولی اینکه مذهبی هم هستید تاثیر داره من ظاهری خیلی محجبه نیستم ولی عقاید خودمو دارم و به قولی خیلیم آزاد نیستم

آیدا هستم  
2728
بیا من بهت شماره بدم والا منم بلاتکلیفم 

لنگ شماره نیستم که 

فقط خسته شدم از اینکه نمیدونم چجوری رفتار کنم 

چون بچه ۱۵ ساله نیستم و الان باید بدونم چیکارکنم ولی نمیدونم

آیدا هستم  
منم سر همینتاپیک زدم سی  چند سالمه سرکار ک سنگین رنگینم کسی جرات نمیکنه نزدیکم شه در حد منم ...

خیلی بده تااین سن رسیدیم نمیدونیم باید چیکارکنم من حتی خودمم اومده ولی مرورگر از این حرفام بگیرم نمیدونم بقیه چ واکنشی دارن در واقعیت

آیدا هستم  
2740
خداروشکر با ۲۳ سال سن چون هیچکی تا حالا از من خوشش نیومده از این بابت دغدغه ای ندارم آزاد آزاد🙂

من تازه انگار دیده میشم ولی باورت نمیشه سرکارم پیشنهاد داد یکی متاهل بوددد دانشگاه همه پسرا ۱۸ تا ۲۳ ۲۴ تهش خب بچن و یه کم سخته کات کنید کل دانشگاه میفهمن 

همه سم شدن آدم نمیدونه چیکارکنه 

من یه تجربه بد هم داشتم

آیدا هستم  
من نگفتم خدایی نکرده شما لنگی  خب حق داری دوسداری یه حرکتی تو زندگیت اتفاق بیوفته ولی همه جا ج ...

شما آقایون راحت ترید تو این جامعه مخصوصا پسرای ورزشکار و اینا اعتماد به نفسشون بالاست یعنی بعضیا میان جلو فکر نمیکنن ماها نه بیاریم 

خوب نیست آدم نتونه حسش رو بیان کنه 

ولی هرچیزی یه اصولی داره یه جایی میشه مزاحمت 

ولی یه جایی امر خیر

آیدا هستم  

متنفرم تو خیابون 

هرچند پارتنر دارم نمیتونم بگیرم 😂😂

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

در هیچ مکانی خیر 

در شاءن یه خانوم محترم نیس

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️