2733
2734
عنوان

دخترا شماها از کسی توخیابون شماره میگیرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2474 بازدید | 137 پست
منظورت مث قدیما هس ک یواشکی مینوشتن رو یه کارت میدادن دختر در میرفتن؟😂😂 من اگ کسی محترمانه ازم شم ...

اره مثلا میان میگن شمارتونو بگین بی زحمت دوست دارم باهم آشنا بشیم

آیدا هستم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چجوری خوبه پس

سوال خوبی بود بود 

نمیدونم😔😂 

ولی این آدمایی که تو خیابون شماره میدن بدرد هیچ نوع رابطه ای نمیخورن دیدم ک میگم 

اگر بودنمان مرزهای زندگی کسی را وسعت داده،می ارزیم وگرنه که هیچ...
2731

نه 💔

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .
خب ممکنه واقعا چهره ات به دلش نشسته باشه و بخواد با شخصیتت آشنا بشه نمیشه ؟

نه نمیشه .چون ادم بیکار الاف تو خیابون شماره میده نه ادم متشخص و کارو بار دار

جز لات و لوت کسی نیس تو کف خیابونا

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...
اتفاقا توی دانشگاه و سرکار ادم های بهتری هست تا هر بی سرپایی توی خیابون اصلا پسز های خیابون رو ادم ...

سرکار کسی که بهم پیشنهاد داد ارشد داشت تحصیل کرده همه سرش قسم میخوردن ولی متاهل بود !

دانشگاه دوره کارشناسی همه بچه بودن و ته رابطه ها کات بود 

یه کمم من عصبی بودم همه می‌ترسیدند بیان سمتم

آیدا هستم  
سوال خوبی بود بود  نمیدونم😔😂  ولی این آدمایی که تو خیابون شماره میدن بدرد هیچ نوع رابط ...

بیا بریم همون فرودگاه که دوستان گفتن 😂😂😂😂❤️‍🩹

اخه اونم من دیدم جواب نبوده

آیدا هستم  
2740
اره مثلا میان میگن شمارتونو بگین بی زحمت دوست دارم باهم آشنا بشیم

اره تقریبا 

اگ ممکنه شمارتونو داشته باشم بابت ی موضوعی

منم همیشه میگم لازمتون نمیشه بعد اصرار میکنن میدم😂

کورد نیستم :) 
بیا بریم همون فرودگاه که دوستان گفتن 😂😂😂😂❤️‍🩹 اخه اونم من دیدم جواب نبوده

اره اینم خوبه 😂

کلا جاهایی ک آدمای متشخص رفت و آمد میکنن خوبه 

ولی خب یه جمله ب معروف هست که میگه: پسر خوب از تور دخترای فامیل و همسایه و همکلاسی و همکار در نمیره که برسه به ما 😩😂

اگر بودنمان مرزهای زندگی کسی را وسعت داده،می ارزیم وگرنه که هیچ...
نه بابا این چه سوالیه آخه؟!

خب اینجا همه میگن نه ولی کسایی که جفتن کجا پس آشنا شدن 

و اینایی که می‌بینیم میگیرن چی میشن 

البته گفتم من غرورم اجازه نداده تاحالا بگیرم حتی خوشم اومده باشه گفتم بپرسم ببینم ری اکشن یه آدم نرمال چیه چون شاید من عصبی باشم

آیدا هستم  
اره اینم خوبه 😂 کلا جاهایی ک آدمای متشخص رفت و آمد میکنن خوبه  ولی خب یه جمله ب معروف هست که ...

من محل کار هم گرفتم ولی بخدا به شانسه طرف متاهل بودددد خداروشکر من محلش ندادم ولی بیرون ببینیدش یا بدونید کجا کار میکنه فکر می‌کنید بهترین آدم کره زمینه خود کیسه

آیدا هستم  
2706