2733
2734
عنوان

ترند جدید سایت: میوه نوبرونه

12255 بازدید | 283 پست

چرا اینقدر به هم میپرین ما نمیگیم خود خواهین بچه میارین ما میگیم خودخواهین که می‌خواین بچه های دیگه خوراکی دلخواهشون رو نخورن!! نمیشه که بچه هیچی نبینه و نخواد 

ما هم بچه بودیم هزارتا چی دلمون میخواست ولی نداشتیم حالا یه به زبون می‌آوردیم یا نه نمردیم که!!

به بچه هاتون یاد بدین زندگی ها با هم فرق می‌کنه 

این میوه نوبرونه هم قرار نیست هر روز هرسال بخرین, سالی یکبار هست از یه خرجی بزنین یه کم واسه بچه هاتون بخرین 

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻

😐

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

گل گفتی

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابا مگه بچه روزی خودشو نمیاورد ؟؟؟ چیشد پس؟؟ وقتی میگیم نیارین بچه شرایطشو ندارین یه عده میخوان ما ...

اووووه شما هم با این حرفای تکراریتون 

خسته نشدین واقعا؟؟؟؟ 

حالا که اوردیم 

خواسته یا ناخواسته 

بریم بکشیمشون؟؟؟؟؟ 

2731
بابا مگه بچه روزی خودشو نمیاورد ؟؟؟ چیشد پس؟؟ وقتی میگیم نیارین بچه شرایطشو ندارین یه عده میخوان ما ...

بخاطر یه ذره گوجه سبز و توت فرنگی همه رو بسته به نفرین که ای داد ای هوار دلمو شکستین گفتین چرا بچه آوردی انشالله به روز من بیفتین!!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻

من خودم با بچه اوردن تو شرایط بد مالی و این حرف چرت که بچه با خودش روزی میاره مخالفم

تو کار کسی هم نمیشه دخالت کرد که چرا فلان خوراکی رو میاری

ولی این مراعات کردن برای همه بهتره بچه هم از همون بچگیش انسانیت رو یاد میگیره 

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
اووووه شما هم با این حرفای تکراریتون  خسته نشدین واقعا؟؟؟؟  حالا که اوردیم  خوا ...

نه ولی طلبکار بقیه نباشین که چرا بچتون توت فرنگی خورد بچه ما دلش خواست!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

بعد حالبه از عالم و دنیا طلبکارن به بچشون برسن یا هواسشون باشه...بابا تو خودت به هیجات نبوده و بجه اوردی بعد چه توقعی داری از بقیه

بخاطر یه ذره گوجه سبز و توت فرنگی همه رو بسته به نفرین که ای داد ای هوار دلمو شکستین گفتین چرا بچه آ ...

همین دیگه

مردم ب بچه هاشون خوراکی ندن تا مبادا..

ادم اعصابش خورد میشه

انگار ما مسئول بچه های اوناییم

من دخترِ ایرانم✨

این قضیه ربطی به فقر نداره بچه اصلا پدر و مادر خرپول داره اون لحظه تو کلاس از کجا میوه و خوراکی خاص واسش بیارن؟!یا از کجا اصلا بدونن همکلاسی بچشون فردا قراره پیتزا و گوجه سبز بیاره اونا هم تو واسه بچشون بخرن!

خوراکی که چشم بقیه مخصوصا بچه توش باشه خوردن نداره به نظرم

بخاطر یه ذره گوجه سبز و توت فرنگی همه رو بسته به نفرین که ای داد ای هوار دلمو شکستین گفتین چرا بچه آ ...

کار اون خانوم اشتباه بوده عزیزم ولی درک از طرف امثال ماها ک داریم چیز بدی نیست 

مثلا من یادمه بچه ک بودم ترند بود ک همه تو مدرسه تولد میگرفتن خیلی از مادرا واسه تشویق بچهاشون میومدن کادو میدادن 

خب ببین مثلا یه بچه ۶.۷.۸.۹ ساله حتی اگ بهترین تولدارم داشته باشه تواون لحظه دوسداره و حسرت میخوره 

گلم مگ برای منو شما تو زندگی همچیییی فراهم بوده نبوده ماهم نمردیم هنوزم زنده ایم بچه هم نباشه نمیمیره ولی درک از طرف اطرافیان خوبه

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂

من اون تاپیک و نظرات دوستان رو نخوندم، ولی بنظرم بحث تربیت خودمون و بچه‌ها، مهم‌تر از نوبر کردن یه میوه‌ی خاصه

همونجوری که ما زمان روزه‌گرفتن، چشم و دلمون رو روی خیلی از علائق و تمنیاتمون میبندیم، اینجا هم باید صبر و تحمل در برابر یه هوس زودگذر رو آموزش بدیم

خدا تو قران میگه استعینو بالصبر و الصلوة، از صبر( که به روزه تعبیر و تفسیرش میکنن) و نماز یاری و کمک بگیرید. 

صبر تلخ است ولیک، بر شیرین دارد 

یا 

این شکم بی‌هنر پیچ‌پیچ

صبر ندارد که‌بسازد به هیچ 

بنظرتون کسی که از شهید گمنام دفاع و یا از کشتار زن و بچه تو غزه اظهار ناراحتی میکنه باید تعلیق شه؟
2706