2737
2739
عنوان

با شوهر هَول خود چکار کنیم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1948 بازدید | 75 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه ازش خیانت ندیدی کاری نکن ما خانوما خودمونم جایی بخوایم بریم شیک و مرتب میریم مثلا برای خرید  مهمونی و ... همه اون جمع که خانوم نیست بلاخره خودمون میخوایم جایی که بریم مرتب باشیم 

این تو ذات هرکس هست اگه بنا به هول بودن بود همون شهرداری کی میگی بلاخره کارمند خانوم داره ارباب رجوع خانوم و.... انقدر زندگی و سخت نگیر به خودت

اینکه من خودمو جر بدم موهاتو ریشاتو مرتب کن گوش نده ولی یهو صبح پاشه بره آرایشگاه بابت جلسه زنانه عج ...

همینو بهش بگو نزار تو دلت بمونه 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2740

چه ربطی داره خدایی نمیدونید به چی گیر بدید خب بنده خدا خواسته تمیز و مرتب باشه حتما بغیر از همسرت همکاران مرد دیگه هم هست.. شلخته باشه گیر میدین تمیز باشه هم گیر دارین... وقتی از هیچی مطمعن نیستید حاضرید به همسر خودتون هم تهمت هول بودن بزنید... 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
چه ربطی داره خدایی نمیدونید به چی گیر بدید خب بنده خدا خواسته تمیز و مرتب باشه حتما بغیر از همسرت هم ...

عزیزم همسر من هفته ای دو سه‌تا جلسه داره ، حتی واسه عروسی رفتن هم پیش اومده هرکااااری کردم آرایشگاه نرفته حالا این جلسه حمایت از زنان که اولین بار بود برگزار میشد چی بود که اینقدر براش مهم بوده؟ دیده شدن دیگ مگه غیر اینه

این که ادم همیشه مرتب باشه طبیعیه اما آدمی که هیچوقت مرتب نباسه و برای مکان و ادمای خاصی مرتب بشه و ...

این موضوع واسه ما خانوماهم هست 

مثلا ما خانوما پیش هم اگه آرایش نداشته باشیم خیلی مهم نیست اما تو جمع آقایون باشیم ناخودآگاه دوست داریم مرتب دیده بشیم 

این آقا اگه خیانت کار بود همیشه به خودش میرسید نه فقط تو جلسه ای که هیچ حرکت اشتباهی نمیتونه بزنه چون جایگاه اجتماعی خودش خراب میشه

شماهم یروز که خونه هست برو خونه مامانت ولی به اون نگو کجا میری ،قبلش هم خیلی به خودت برس  ،بعد هم یه برگه چاپ کن بزار توخونه مضمونشم این باشه دعوت نامه شرکت در جلسه حمایت از آقایان ،

یکی دو جلسه بری شاید درست شد