2733
2734
عنوان

تعبیر خواب

45 بازدید | 8 پست

خواب دیدم بابام یه درخت سیب ک ثمر نمیده هیچوقت بریده و تو خواب میگفت میخام شغلمو عوض کنم
دوست دارم بدونم تعبیرش چیه

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️||||||||||||||||از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
وایسا ما کتاب تعبیر داریم ببینم هست تعبیرش میام میگم 

مرسی عزیزم

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️||||||||||||||||از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تعبیر درخت سیب یه جمله نوشته

دلیل بر مرد عجمی و تیز تبع

شاید پدرت تصمیم داره اخلاق و رفتارشو عوض کنه!

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
2742
تعبیر درخت سیب یه جمله نوشته دلیل بر مرد عجمی و تیز تبع شاید پدرت تصمیم داره اخلاق و رفتا ...

میخاد ی کاری کنه ک بعدش کلی دعوا پیش میاد ولی دوله برا انجامش این خابم میگه ک شاید انجامش بده

تعبیر درخت سیب یه جمله نوشته دلیل بر مرد عجمی و تیز تبع شاید پدرت تصمیم داره اخلاق و رفتا ...

اینجور که میگی اون درخت را قطع کرده و گفته میخوام شغلمو عوض کنم حتما اخلاقای بدشو میخوتد بزاره کنار

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
اینجور که میگی اون درخت را قطع کرده و گفته میخوام شغلمو عوض کنم حتما اخلاقای بدشو میخوتد بزاره کنار

شایدم بخاد یه مرد با رفتار تیز رو پاشو از خونمون کوتاه کنه نمیدووونممم

2740
میخاد ی کاری کنه ک بعدش کلی دعوا پیش میاد ولی دوله برا انجامش این خابم میگه ک شاید انجامش بده

نمیدوم زیاد نفهمیدم منظورت ولی تعبیر درخت سیب همون بود 

تو نت سرچ کن قطع کردن درخت سیب شاید واضح بیاره