2733
2734
عنوان

خواستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 22 پست
عزیزممم من خودم و دوستام پیش ی نفر ☕ گرفتیم هر چی گفت درست بود یکی از دوستا مشکل شما و داشت بخای میت ...

من اصلا این خزعبلاتو باور ندارم پول اضافیم ندارم 

ممنون از راهکارت جان دل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آدم واقعا میمونه چی بگه... یعنی هنوزم از این خرافات و یاوه گویی ها هست؟ 

اونم تو این زمونه؟

آخه دعا و  سرکتاب اینا چیه دخترا از خودتون درمیارین

توروخدا یه کم برای خودتون ارزش و شخصیت قائل باشین

والا بخدا ازدواج همچین آش دهن سوزی هم نیست که دارین خودتون و میکشید

نمیگم چیز بدیه 

نه اتفاقا اگه به زمان خودش و با یه آدم معقول باشه خیلی هم خوبه

اما بزارید اتفاق به وقتش بیوفته

یه کم اعتماد به نفستون وقوی کنید

ارزش زن بالاتر از این حرفاس

آدم واقعا میمونه چی بگه... یعنی هنوزم از این خرافات و یاوه گویی ها هست؟  اونم تو این زمونه؟ آ ...

وای چقدر موافقم باهات. تو این زمونه و اعتقاد به فالگیر و رمال و کوفت و زهرمار؟ اونقدر تو دین ازش نهی شده که حد نداره. خوب بود خوده خدا،  قران،  ائمه،  پیامبرا،  علما تاکید داشتند برید سراغش😑😶

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
وای چقدر موافقم باهات. تو این زمونه و اعتقاد به فالگیر و رمال و کوفت و زهرمار؟ اونقدر تو دین ازش نهی ...

همشون یه مشت اراجیف تحویل آدم میدن ی پول کلون میگیرن و تمام...

حالا عقل آدم حکم می‌کنه بازم بره سمتشون؟؟؟

به‌جای این چرت وپرتا 

آدم زندگیه معمولیه خودش و داشته باشه 

همه چیز و بسپاره دست زمان و تقدیر

2740