2733
2734
عنوان

خواهرم به چشم من خیلی زیباست+عکس🥺💚

| مشاهده متن کامل بحث + 2177 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قشنگه ماشاالله

خیلی شبیه یکی از دوستای خواهرمه

فن دوآتیشه هوتن جان ،بهرام جان و نوید جان😍🫀❤️میبینین آقایی هام چقدر جذابن؟؟بدو پروفمو ببین محو زیباییشون شو😍😍❤️❤️ راستی کاربری دست دونفره😊
2731

جوگیر شدم منم بزارم 

هروقت دلت گرفت بشین باآب حرف بزن باسنگ حرف بزن روکاغذبنویس بسوزون ولی به کسی اعتمادنکن زخم هاتونوبه کسی نشون ندید این جماعت نمکدان به دست منتظرن،،،،،مرهم‌شدن پیشکش،،،منتظرن هیزم درونت شن😔اینجادنیای پلیدی هاست.جای که درد دلت را علیه ت استفاده میکنن.رفیقم گفتن حرف دلت خیانت به خودته این امضابمونه به یادگار.راز دلتوبه کسی نگوبزار🫀بمونه
با فیلت.ر نزارید دیگ

عریزم چهره تولدشون از عکس زیبا تره چند تا عکس بیشتر 

ازشون ندارم بعد فیل*تر چشمشا سبز خالص افتاده چشمای خودش سبز عسلیه واقعا زیباست همیشه میگم کاش یکم شبیه خواهرم بودم🥺💚

اگه دلت گرفت تگم کن میام باهات درد و دل میکنم یه انسان ساده که عاشق صحبت با آدم های مختلف هستش.
بذار

نمی‌دونم 

هروقت دلت گرفت بشین باآب حرف بزن باسنگ حرف بزن روکاغذبنویس بسوزون ولی به کسی اعتمادنکن زخم هاتونوبه کسی نشون ندید این جماعت نمکدان به دست منتظرن،،،،،مرهم‌شدن پیشکش،،،منتظرن هیزم درونت شن😔اینجادنیای پلیدی هاست.جای که درد دلت را علیه ت استفاده میکنن.رفیقم گفتن حرف دلت خیانت به خودته این امضابمونه به یادگار.راز دلتوبه کسی نگوبزار🫀بمونه
من اقا هستم ديدمش

خب که چی مثلا؟

فن دوآتیشه هوتن جان ،بهرام جان و نوید جان😍🫀❤️میبینین آقایی هام چقدر جذابن؟؟بدو پروفمو ببین محو زیباییشون شو😍😍❤️❤️ راستی کاربری دست دونفره😊
۱۷ ۱۸ سالشه تو طراوت نوجوونی به نظرم خوشگله

نه عزیزم خواهرم ۲۴ ۲۵ سالشونه ازدواج کردن خیلی شکست خوردن البته بچه هم دارن🥺💚

اگه دلت گرفت تگم کن میام باهات درد و دل میکنم یه انسان ساده که عاشق صحبت با آدم های مختلف هستش.
2706