2733
2734
عنوان

بیاین براتون بگم دیشب..

871 بازدید | 77 پست

عشقم ساعت ۱۱شب بهش زنگ زدم غروب گوشیش‌خاموش بود تا نیم ساعت بعدشم که زنگ میزدم جواب نمیداد 

تا اونموقع ۱۱جواب داد خواست مثلا سربه سرم بزاره گفت من امروز با یکی رفتم سر قراره به اصرار اون نمیدونم کادوی مورد علاقمو‌خریده بود شامو‌بیرون خوردیم بعد رقصیدیم عجب اهنگی تو‌ماشین گذاشته بودیم🥆😑

و ازاین حرفا بعد گفتم شوخی میکنی گفتم کی بود گفت یه بنده خدا بعد اخر سر بغضم گرفته بود خنده میکرد بعدش گفت که با رفیقم رفته بودم بیرون دختر کجا بود 

بعدش امروز باهام قهر کرد سرهمین که دیشب چرا همچین رفتار کردی لج و لجبازی کرد خلاصه تا یکم اشتی کردیم 

...

تو‌همونی‌هستی‌که‌فکرتم‌باعث‌ِحالِ‌خوبِ‌قلبم‌میشه🫀؛)). ℳ‌ღ🥲❤️‍🩹 یه صلوات برای رسیدن به آرزوم میفرستید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این دیگه چ مدل شوخیه 

من تا عکسشو باهاش شوخی ! نکنم اروم نمیگیگیرم 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
2728

با یه خط فهمیدم که چقدر انسانی با روح بیمار هست و میخواد کس دیگه رو هم بیمار کنه

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..
2738

امروز‌هی‌میگفت من برات مهم‌نیست زود منو‌قضاوت میکنی فلان تا این بحثا گذشت اشتی کرد یکم

ولی من خب ازاون جایی که هیچی ازش پنهون نمیکنم بهش گفتم که تو یه برنامه  پروفایلم عکس چشممو گذاشتم بیهو‌قتطی‌کرد تو چرا عکس‌چشماتو‌گذاشتی که چی شه گوه خوردی برو گمشو 

(تو عصبانیت همیشه هرچی از دهنش در میاد میگه)

تو‌همونی‌هستی‌که‌فکرتم‌باعث‌ِحالِ‌خوبِ‌قلبم‌میشه🫀؛)). ℳ‌ღ🥲❤️‍🩹 یه صلوات برای رسیدن به آرزوم میفرستید

انقدر بدم میاد پسرا حسادت مارو تحریک میکنن 😑

مجرد هستم 😊 یا امام رضا جانم ، به حق « یا جوادالائمه » برسون همه رو به حاجتشون منه حقیر هم بین اونا انشالله 💚☘️ خدارو قسم میدم به آبروی پاک خانم فاطمه الزهرا هرکس برای حاجتم دعا کرد خداوند اول خودشو حاجت روا کنه انشالله ❤️ ‌‌.           ‌‌                                                                                       « السلام علیک یا ضامن آهو السلام علیک یا غریبا الغربا السلام علیک یا معین الضعفاء و الفقراالسلام علیک السلطان اباالحسن علی بن موسی الرضا »                                                                                                                           « اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْن وَ عَلی عَلَیِ بْن الْحُسَین وَ عَلی اَوْلادِ الْحْسَیْن وَ عَلی اَصحابِ الْحُسَین »   
امروز‌هی‌میگفت من برات مهم‌نیست زود منو‌قضاوت میکنی فلان تا این بحثا گذشت اشتی کرد یکم ولی من خب از ...

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙

بعدش گفت تو برو فلان عکستو‌بزار هرچی‌میخوای بزار 

بعد ما خب قصدمون جدیه اما نمیدونم چرا همش دوست داره  بهم زور بگه من دوسش دارم ولی خوب هی یطوری رفتار میکنه بعد هرمچقع بحث میکنیم میگه دختر ا انقدر دنبالم 

بهش میگم اون دخترایی که دنبالتن دورز دیگه ولت میکنن فقط به خاطر پول باهاتن 

بعد بهش گفتم اگه من بدم که هیچیو درمیون نمیذاشتم باهات

2706