2733
2734
عنوان

بیاین براتون بگم دیشب..

| مشاهده متن کامل بحث + 875 بازدید | 77 پست
بهش بی محلی کن همین...برا خودت خوش باش توام عکس واستوری از خوشیات بزار دیگه به اینم ک گیر نمیده ولی ...

بعد. بهم‌گفت هرکاری میخوای بکن فلان

تو‌همونی‌هستی‌که‌فکرتم‌باعث‌ِحالِ‌خوبِ‌قلبم‌میشه🫀؛)). ℳ‌ღ🥲❤️‍🩹 یه صلوات برای رسیدن به آرزوم میفرستید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد داشتم میگفتم هفته پیش بهش زنگ‌زدم خودش جواب داد مثل اینکه بیرون بود بعد گوشیو داد به رفیقش رو بلندگو بود من یهو‌شوکه شدم هی‌رفیقش حرف میزدم من فقط یه سلام کردم‌گفتم گوشیو‌بده به عشقم گفت که اون رفته درختو ابیاری کنه (چون باغ بزرگ میوه دارن خانواده عشقم) هی گفتم‌گوشیو‌بده گفت میشنوه چند دقیقه دیگه‌کیاد خلاصه‌من‌به یه بهونه قطع کردم

تو‌همونی‌هستی‌که‌فکرتم‌باعث‌ِحالِ‌خوبِ‌قلبم‌میشه🫀؛)). ℳ‌ღ🥲❤️‍🩹 یه صلوات برای رسیدن به آرزوم میفرستید
بعد. بهم‌گفت هرکاری میخوای بکن فلان

ولش کن بابا تو که نمیخای از الان ازدواج کنی؟تازه ۱۷سالته 

وقتی اینجوری میگه بیخیالش شو ...احمق نباش مثل من 

یکی باید یجوری بخادت که همه جوری پات وایسه

2731

فرداییش باهام قهر کرد تا شبش که بهم‌گفتش دوست دختر سابقش بهش تو‌به برنامه از گروهی صوتی زنگ‌زده اما این جواب نداده‌بهش گفتم بلاکش نکردی گفت نه گفتم چرا گفت مگه نمیدونی بهش پول داده بودم که قراره بود بهم‌بده اما هنوز نداده بعد من لجم گرفت گفت وس من بلاکت میکنم میرم پشت سرمم نگاه نمیکنم یهو‌عصابش خورد شد رفت قطع کرد خوابید 

بعد یهو‌یروز برگشت گفت تو اون شب با رفیقم لاس زدی من دوست ندارم به غیر از خودم با هیچ مردی حرف بزنی گفتم والا من قصدی نداشتم چرا قضاوتم‌میکنی گفت من روت حساسم سر همون هی باهم قهر داریم تا الان

اصلا عشقتدکمبود داره...احتمالا رابطتون براش جدی نیس مطمعن باش

بازم نوشتم ببین

ولش کن بابا تو که نمیخای از الان ازدواج کنی؟تازه ۱۷سالته  وقتی اینجوری میگه بیخیالش شو ...احمق ...

من نه ولی بااحساسم نمیخوام بازی بشه بعدش قرار بود که بعد از دانشگاهم بیاد خواستگاریم 

2740
متاسفانه به بلوغ عقلی نرسیده 

۲۶سالشه😑 واقعا عین بچه ۵ساله رفتار میکنه

عقل نداره دیگه باید بری بچه بزرگ کنی

هی خدا با این بچه بازیاش یه روزی پشیمون میشه از رفتارایی که باهام داره اخه من که دشنمش نیستم 

بعدش گفت تو برو فلان عکستو‌بزار هرچی‌میخوای بزار  بعد ما خب قصدمون جدیه اما نمیدونم چرا همش دو ...

عزیزم بازم بهت میگم به قصد جدی به این ادم فکر نکن و کات کن لطفا عزیزم زندگی تو و خودت تو ارزشت احترامت بازیچه ی دست یکی دیگه نیست 

عزیزدلم نیستی چن مدته🥺خیلی ادم بی شخصیتی هست حیف تو..

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨(⌒‐⌒)
عزیزم بازم بهت میگم به قصد جدی به این ادم فکر نکن و کات کن لطفا عزیزم زندگی تو و خودت تو ارزشت احترا ...

اخه پس چرا بهم گفت به خانوادت بگو‌بعد هی بهم‌میگه من قرار نیست هی‌توضیح‌بدم‌چیکار کردم بابام انقدر منو سوال پیچ نمیکنه که تو‌میکنی خیلی بهم‌گیری فلان اخه من نمیدونم چی بگم 

ازشم جدابشم  هی میاد دنبالم به بابام زنگ‌میزنه هی

2706