2737
2734

امروز پریود بودم 

روزه نمیگرفتم 

جمعه بود 

داداشم و بابام از صبح پای تلویزون بودن 

نمیشد مامانم ناهار بیاره تو اتاق بخورم 

تا خود اذان من گشنگی کشیدم

شرم نمیذاره بگم روزه نیستم 

خیلی حس تنهایی کردم 

با خودم گفتم اگه تا الان ازدواج کرده بودم یکی بود درکم کنه و اینطوری نمیشد 💔

برای شمام پیش اومده؟؟

لطفا برام دعا کنین مرد زندگیم پیدا بشه

شرم یعنی چه عزیز من

یه مسئله طبیعیه

فوقش بگو حالم خوب نبود روزه نگرفتم

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
بچها یه سوال شما حاضرین با مردی که قبلا ازدواج کرده و یه بچه داره م خیلی هم دوسش داری ازدواج کنید ...

از همون اول باید فکراشونو میکردن 

وقتی عاشق شدن بینی همو میخان دیگه نظر ما مهم نیست

حالامن از قصد امساك مى كنم و چيزى نمى خورم تو ماه مبارك

از بس ناراحتم كه عادت شدم 

البته شمام حق دارى 

‏حقارت آدما رو میشه از حرفایی که پشت سر بقیه میزنن  تشخيص داد…
2740

چرا خودت نرفتی بخوری...حتی ده دقیقه هم پدر و برادرت نخوابیدن ...چرا اذیت می کنی خودت را 

حیا خوبه اما نگفتن خودت را اذبت کن ..

سلام.مادر سه دختر هستم .سال ۹۸وقتی دختر سوم را باردار بودم بی خوابی های شبانه مرا با نی نی سایت آشنا کرد وقتی هدیه خدا به دنیا آمد چند ماهی از نی نی سایت دور شدم و بعد باز برگشتم چند وقتی دیدم و‌خواندم دعواهای مادر شوهر و جاری و عروس و زن برادر .سپس خواستم با کاربری جدید وارد شوم .پس قدیمی هستم هرچند تاریخ عضویتم  جدید است

من از پریود بودنم خجالت نمیکشم. که بخوام اینطوری خودمو برای چیزی که طبیعیه و خدا گذاشته و مکانیسم بدنه ازار بدم. فقط بخاطر حرفای قدیمی و و نسلای قدیمی. 

من دختر نسل روشن فکری. خودم میرم نوارمو میخرم. تویه کیسه ی سیاه نمیندازم. من ب زن بودنم و ب پریود شدنمم افتخار میکنم. و انتظار دارم همه تو این دوران چه بابام چه برادرم درکم کنن. 

خواهشا خواهش میکنم از این تفکرات 100 سال پیش دربیارید خودتو خواهش میکنم🙌

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…

درک نمیکنم خدا گفته تو این زمان نگیر از بندش خجالت میکشی؟ خدا بدنتو اینجوری ساخته از مادرت تعجب میکنم چرا اینقدر خودتو اذیت کنی واقعا؟ نمیفهمم ! اصلا نمیفهمم چرا اینطوری میکنید باخودتون

2706