2752
2734

خستم دیگه نمیکشم

نمیدونم کجا و به کی بد کردم که سزاوار این شکستم 

خدایا بهم آرامش بده

کاش میمردم اما این همه زجر نمیکشیدم😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فداسرت سخت نگیر

کتاهلی میخوتی چیکا زودتر مستقل شو خونه زندگی جدا بشاز برو شهر دیگه ماشین خوب لباس خوب تفریح خوب برای خودت دست وپا کن دنیا عوض شده دختر قشنگم

خیلی زود خسته میشم 🚶‍♀️😐
2740
الان خوندم عزیزم،،الان خودت میخوای تموم کنی؟؟؟ نمیشه فرصت بدی،،اون که پشینونه بعد اگه میخواستی جدا ...

اره تصمیم خودمه میخوام برم درخواست بدم

نتونستم تحمل کنم خیلی سخته😔

اره تصمیم خودمه میخوام برم درخواست بدم نتونستم تحمل کنم خیلی سخته😔

عزیزم کوتاه بیا،،من خودمم سر هنین خیانت و چت 

جدا شدم،،ولی بت میگم حالا فرصت دادی،همه حوره

تحقیرشم کردی،اگه واقعا پشبمونه اونجوری که گفتی

دوتایی برین پیش مشاور ،درست میشه

بنظرم بشین زندگیتو بکن همه مرتکب اشتباه میشن اونم صدبار معذرت خواهی کرده تو هم تمومش کن خواهشا زندگیو به کام و خودت و اون زهر نکن .. فک نکن بعد طلاق خبریه نه همش بدبختیه و یه عمر خواری و ذلت و حرف مفت مردم ک پشت سرت میزنن مخصوصا تویی ک بار دومه میخوای طلاق بگیری

حالا اگه مشکل جدی بود درست بود تصمیمت مثلا خیانت جنسی یا دست بزن و یا خرجی ندادن و معتاد بودن ولی دلیلت منطقی نیست  لطفا بشین زندگیتو بکن مگه زندگی خاله بازیه

اره تصمیم خودمه میخوام برم درخواست بدم نتونستم تحمل کنم خیلی سخته😔

بنظرم خیلی خل بازیه تصمیمت الان تو این زمونه انقد زندگی سخت شده و مرد خوب کمه.. بعدا پشیمون میشی حالا خوددانی

عزیزم بهتر نیست مشکلات رفتاری خودت رو هم بررسی کنی و شاید دلیل شکست ها خودت باشی

همکار من دیروز از پنجمین همسرش جدا شد....

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!