2737
2734
عنوان

امروز خیلی حس ننهایی کردم مشکل شرعی داشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 2150 بازدید | 116 پست
خدا حفظش کنه برات قدرش بدون  بابای خدا بیامرزم من میگفت بخور غش نکنی رو دستم     ...

عزیزم خدا رحمتشون کنه روحشون در ارامشباشه

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
برای من پر از حس مونده از این دوران 🥲

خب بخور عزیزم چ اشکالی داره آخه چند سالته

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام، برام یه چیزی سوال شده اینکه خب چرا افتخار؟  اینکه یه چیز طبیعیه مگه دارم چیکار میکنم که ...

افتخار داره چون بعضیا مایه ی شرم میدوننش. افتخارش ب اینه که خجالت نکشی از پریود شدن.از اینکه زن هستی. و ارزو کنی کاش جای مردا بودی. چطور ختنه میکنن اینطور جشن و سرود میگیرن و تموم فامیلاوو همه خبردار میشنو خوشحالو... 

ولی برای یه دختر. نه زشته.! نباید کسی بفهمه! ابروت میره؛! حتی 26 سالتم باشه باید این موضوعو پنهان کنی. 

نمیگم طرف بره بیرون داد بزنه پریود شدم.فهمیده.

درسته شخصیه. ولی گاهی برای شخصی نگه داشتنش زجر میکشیم. و من میخوام این چرخه ی افکار شماها تموم بشه. بعدشم با خرابکاری ادرار خیلی فرق میکنه.! تو هنوز فرق ادرار و خونریزی رو نمیفهمی. برای من از فهمیده بودن حرف نزن.

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…
2731
بچها یه سوال شما حاضرین با مردی که قبلا ازدواج کرده و یه بچه داره م خیلی هم دوسش داری ازدواج کنید ...

بچه رو باید باهاش زندگی کنی تا بفهمی میتونی باهاش کنار بیایی یا نه .تو این سن کم من اصلا نمیپسندم 

بچها یه سوال شما حاضرین با مردی که قبلا ازدواج کرده و یه بچه داره م خیلی هم دوسش داری ازدواج کنید ...

نه دختره خیلی گزینه های بهتری داره اگه صبر کن 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
2740
افتخار داره چون بعضیا مایه ی شرم میدوننش. افتخارش ب اینه که خجالت نکشی از پریود شدن.از اینکه زن هستی ...

هم امضات‌ هم پستت‌ عالی بود

از دیار لرستان💙brj💙گوش کن پند ای پسر وز‌ بهر دنیا غم مخور.                              گفتمت‌ چون دُر حدیثی گر توانی‌ داشت هوش💫آنکه عمری در پی او میدویدم‌ سو به سو  ناگهانش‌ یافتم با دل نشسته رو به رو..........×دل میدهی؟! +مگر تو دل دادی؟×دل من خودش رفت ؛اصلا منتظر  امر من نماند...😍 این دو خط همینجوری رسید به ذهنم🙄جان چشات دیوانه بازیات بد شری‌ دسم‌ داد بد شری اسم داد...😄                             اگر ز کوی تو ، بویی به من رساند بادبه مژده، جان جهان را به باد خواهم داد 🦋حافظ🦋
هم امضات‌ هم پستت‌ عالی بود

باعث افتخاره❤❤

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…
وای چه زود 

چرا زود 

اینجوری از کوچکی ملکه ذهنش میشه چیز طبیعی هست یادم گرفته تو جمع در موردش صحبت نکنه بهش یاد دادیم‌

که همنطوری بلند نباید بگی جیش و پی پی دارم اینو همینطوریه 

چون جیش زیر گوشی میگه 

بچه ها خیلی سریع بهتر یاد میگیرن 

الان بلد هست نباید جای خصوصیش کسی ببینه 

از دسشویی میاد دور خودش پارچه نگه میداره تا یکی شو.رت و شلوارش پاش کنه 

افتخار داره چون بعضیا مایه ی شرم میدوننش. افتخارش ب اینه که خجالت نکشی از پریود شدن.از اینکه زن هستی ...

کسی از زن بودن خجالت نکشیده

ولی از لج اینکه یه عده یه افکاری دارن که یه اشتباهاتی داره، ما برعکسش رو داشته باشیم بدون هیچ منطقی؟!

وقتی چیزی حریم خصوصی باشه عمومی شدن هم به نوعی به منزله شکسته شدن حریم ماست که خب عکس‌العمل طبیعی شرم و ناراحتیه...

مقایسه‌م از جهت دفعی بود هر دوعمل بود، مسئله‌ای هست که نیاز به دستشویی و شست‌وشو داره و بعید میدونم خونی و آلوده شدن لباس بهتر از آلوده شدنش به چیز دیگه‌ای باشه

هرچند با گاردی که شما برداشتی ادامه صحبت رو بیهوده میبینم

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️