2737
2734

بچها نمیدونم چی بگم ولی از این کارشون خیلی عصبانی ام

من سه تا خواهر شوهر دارم کوچیکه مجرده، اون دوتا هرکدوم ی بچه دارن، کوچیکه خودش ماشین داره، حالا دیشب به شوهرم زنگ زدن که مارو فردا میبری ی جای تفریحی خارج از شهر؟(حدود سه ساعت با شهرمون فاصله داره،کبابی و منطقه تفریحی داره) که مثلا همشون باهم برن و حرفی از اینکه من بیام یانه نزدن

حالا امروز دوباره هی دارن زنگ میزنن ک چه میکنی میای دنبالمون میریم باهم یانه، شوهرم پرسید چند نفرین(اسم خودشو گفت با خواهرش و بچهاش)یعنی عملا ۵ نفر که تو ماشین باشن دیگه فضای ماشین پر میشه

بعد ک قطع کرد بمن گفت آماده شوبریم،من گفتم خب مگه گفتن من بیام،خب وقتی خودشون ۵ تان دیگه جا واسه من نمیشه که،فضای ماشینش کوچیکه 

گفت ن تو بیا درحالی که میدونم نگفتن من بیام

ولی برام سواله واقعا چرا اینکارو میکنن؟گاون یا خودشونو میزنن گاوی؟یااینکه با من خصومتی چیزی دارن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مهم همسرتونه 

اونا بگن یا نگن فرقی نداره 

سخت نگیرید

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2740

هرچی باشه تو باید بری تا بفهمن، وقتی دیدن جاشون نمیشه دفه دیگه نمیگن

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔

وای پس من خیلی بدجنسم 😑

من بودم نمیذاشتم همسرمم بره کلا.

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️

برو اگه جا نشد خودشون هم ماشین برمیدارند  اونا مشکلی با تو ندارن اما شاید دوست دارن دورهمیشون خواهر برادری باشه فکرخوب بکن

نازد به خودش خدا که حیدر دارد   دریای فضائلی سراسر دارد.
2706