2737
2739
عنوان

خواهر شوهرم به شوهرم زنگ زده که ببرتشون گردش

| مشاهده متن کامل بحث + 3881 بازدید | 112 پست
ینی حتی اگه نگن من برم باهاشون؟آخه ماشین هم از خودشونه

برید وقتی همسرتون گفتن

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

حتما برو 

اول تو دوم تو سوم تو بعد خواهراش

تو همراه شوهرتی جدا از شوهرت نیستی 

اگه نری یاد میگیرن همین روند رو دنبال کنن

من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼
2740
برو اگه جا نشد خودشون هم ماشین برمیدارند  اونا مشکلی با تو ندارن اما شاید دوست دارن دورهمیشون خ ...

خب باید درک کنن این داداش هم زن داره

دیگه گردش خواهر برادری بعد ازدواج معنی نداره هیچوقت، ما هیچوقت جایی داییمونو بدون زنش دعوت نمی‌کنیم و حتی تو مسافرت و غیره قبول کردیم که داییمون اگه قرار باشه بیان با خانومشون هستن

بنظرت بگم ببخشید من مزاحمتون شدم جاتون شاید نمیشه، یا شکست نفسی نکنم و هیچی نگم؟

نه بابا جوری رفتار کن انگار به همسرت بگن درواقع به تو گفتن منتم بزار که کار داشتم دیگه زنگ زدین مجبور شدیم بیایم

بنظرت بگم ببخشید من مزاحمتون شدم جاتون شاید نمیشه، یا شکست نفسی نکنم و هیچی نگم؟

وا، برا چی اینو بگی؟ اونا مزاحم شدن تو بگی ببخشید؟

سعی کن هیچوقت جایی که ناراحت شدی الکی خودتو خوشحال نشون ندی

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔
2706