2737
2734
عنوان

پسرم ۶ سالشه تب دوره ای داره

118 بازدید | 22 پست

اسم بیماریش سندرم مارشاله هرماه تب و لرز شدید میکنه خیلی لاغر و رنگ و رو پریده هست ازتون التماس دعا دارم اسمش آراده😭😭😭 از شب بیداری دیگه خستم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دوست عزیزم منشاش بیشتر اعصابه ، اگر تک فرزنده و توو خونه تنهاست فکری بکنید و اینکه مرتب چهره ها در منزل شاد باشه و اصلا بهش اضطراب وارد نشه ، دعاگوتم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2742
دوست عزیزم منشاش بیشتر اعصابه ، اگر تک فرزنده و توو خونه تنهاست فکری بکنید و اینکه مرتب چهره ها در م ...

قربونت برم اطلاعی داری از بیماریش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست عزیزم منشاش بیشتر اعصابه ، اگر تک فرزنده و توو خونه تنهاست فکری بکنید و اینکه مرتب چهره ها در م ...

فک کنم درست میگی چون من دخترم مدام تب داشت‌

الان خیلی وقته تب نکرده الکی

2740
قربونت برم اطلاعی داری از بیماریش

بله دختر منم ۶ سالشه هروقت پدرش می‌رفت ماموریت اینجوری میشد بعد یه مشکل دیگه پیدا کرد من خیلی و پیگیری و تحقیق کردم ، الان که شده خواهر بزرگتر اصلا دیگه اونجوری نمیشه حس امنیتش زیاد شده منم در هررر شرایطی نقاب شادابی دارم توو خونه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
فک کنم درست میگی چون من دخترم مدام تب داشت‌ الان خیلی وقته تب نکرده الکی

بله کامنت قبلی بیشتر توضیح دادم 

بله دختر منم ۶ سالشه هروقت پدرش می‌رفت ماموریت اینجوری میشد بعد یه مشکل دیگه پیدا کرد من خیلی و پیگی ...

تبش چقدر طول میکشید؟ دکترم میبردینش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706