2733
2739
عنوان

کیا تا دیپلم خوندن .....

773 بازدید | 81 پست

من خیلی پشیمونم دانشگاه نرفتم الانم دیر شده حالا ب  دلیلی نشده درس بخونم مخالفت کردن 

بازم نمیزارن 

چیکار کنم موفق ترممم..آرایشگری و...هزینه های بالایی داره پرس جو کردم

کیا مث منن هستن شمام پشیمونید از اینکه ادامه ندادین؟ درس رو

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈

اصلا پشیمون نیستم🫥چندشم میشع از درس از کتاب

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من 

پشبمون نیستم چون پارتی نداشتم جایی استخدام بشم کلا درس خوندم با روحیم سازگار نیست😅

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
2740
اصلا پشیمون نیستم🫥چندشم میشع از درس از کتاب

تو خود منی😁😅

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔

نه من اصلااات پشیمون نیستم 

چندصد تا تحصیل کرده یِ بالای لیسانس داریم که اومدن شدن راننده تاکسی و اسنپ و کارگر ساختمون!

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
 تو خود منی😁😅

چون چیز چرتیع  مگه ن😁

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
ن پشیمون نیستم از درس متنفرم

هنر ادامه دادی؟ یا خانه دار؟

من همش خودمو سرزنش میکنم  ک کاش خیلی اصرار میکردم بخونم🤦‍♀️

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
2706