2733
2734
عنوان

کیا تا دیپلم خوندن .....

| مشاهده متن کامل بحث + 793 بازدید | 81 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون چیز چرتیع  مگه ن😁

با روحیه امثال ما سازگار نیست دیگع 😁

من از محیط کارمندی بدم میاد شغل آزاد بیشتر به شخصیتم میخوره

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
2731
هنر ادامه دادی؟ یا خانه دار؟ من همش خودمو سرزنش میکنم  ک کاش خیلی اصرار میکردم بخونم🤦‍♀️

نه خانه دارم🙂

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را
2740

منم دیپلم نظام قدیم داشتم دی ماه نظام جدیدش کردم تموم شد

الانم برا دانشگاه میخوام بنویسم مهر برم دانشگاه

وزن اولیه ۶۴😮وزن الان۶۲.۲۰۰😊وزن هدف اول ۶۰😍وزن هدف دوم ۵۸🤩قد ۱۶۶🥰من میتوانم 💪💪💪💪
من  پشبمون نیستم چون پارتی نداشتم جایی استخدام بشم کلا درس خوندم با روحیم سازگار نیست😅

اینارو میبنم حداقل میفهمم ک من تنها نیسمم آشناهام خیلی فشار میارن بهم ک چرا نخوندی و...ادمم نمتونه بگه نذاشتن بابا بسه دیگه خسته شدم

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈

من به دلایلی دانشگاه نرفتم(ازدواج سن کم یکی از دلایلش)

خودم تنها آموزش دیدنم رو ادامه دام و هنر رو تا حد خوب یاد گرفتم و شغلم شده.

قصدمه به زودی چیزای دیگه هم یاد بگیرم.

حسرت ندارم از دانشگاه نرفتن و شاید بهتر شد؟ چون من می بینم اونا که رفتن انشگاه بیکارن تو زمینه ای که من فعالم

( ⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠ω⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠)
منم مثل تو البته من دیپلمم و نگرفتم رفتم برای اکستنشن مژه ولی خب پشیمون شدم الا میخوام بخونم دوباره ...

امیدوارم موفق بشی هم ت کارت هم درس🤌❤️

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
۳۲ سه تا هم بچه دارم که نمیزارن حتی یک درصد به درس خوندن حتی فکر کنم

منم ۳۲ سالمه

ولی ۲ تا بچه دارم که بزرگ شدن حالا میتونم ادامه بدم

دخترم ده سالشه پسرم ۷ سال

وزن اولیه ۶۴😮وزن الان۶۲.۲۰۰😊وزن هدف اول ۶۰😍وزن هدف دوم ۵۸🤩قد ۱۶۶🥰من میتوانم 💪💪💪💪

چرا دیره دیره برای چی؟ اگه برای درس خوندن میگی که هیچ سنی دیر نیست اگه برای کار میخوای درس بخونی که شغلای دیگه رو امتحان کن بیشتر رشته ها بیکاریه اگرم که رشته ی خاصی مدنظرته بخونی و درکنارشم شاغلشی بازم سن بهونست

2706