2733
2734

من بعد از کلی تحقیق طبیعی با اپیدورال رو انتخاب کردم 

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

تو یوتیوب پارمیدا کامل درمورد زایمان طبیعی و سزارین توضیح داده میتونی اونجا ببینی 

منم فرزند کوروش.. خون ایرانی به رگ دارم ، منم ایرانی‌ِ آزاده فرزند خشایارم ، من از پستی من از زاری من از خواری گریزانم ، منم دلبسته آن خاک ، من فرزند ایرانم ..♥️

نمیشه گفت کدوم باید دید توان بدنت، شرایط بارداریت و بیمارستانی که میخوای توش زایمان کنی به چه صورته خیلی ها با طبیعی کمتر اذیت میشن و خیلی ها با سزارین، باید شرایط خودتونو در نظر بگیرید 

قبلا زایمان داشتی؟؟؟

نه عزیزم ولی سقط داشتم و نصف درد زایمان رو کشیدم 

وقتی بچه اومد بیرون اصلا دیگه هیچ دردی نداشتم انگار نه انگار من بودم داشتم از درد میمردم

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️
2706