2737
2734

من ۲۰ ساعت اتاق عمل بودم دردهای طبیعی وحشتناک  بود امپول فشار هم وصلم بود خودم گریه میکردم که عملم کنید تا ۹ سانت باز شدم یک سانت اخر باز نشد رحمم و سزارین شدم متاسفانه...خیلی سزارین بده طبیعی دردش یادت میره بخیه هام بعد ۲۰ روز کامل خوب میشن ولی سزارین من الان بعد دوماه هنوز جای بخیام میسوزه

تو سزارین خیلی ها دچار کم خونی و آسیب تو قسمت بیهوشی یا خطاهای عمل جراحی شدن؛

زایمان طبیعی این خطرات رو نداره؛

زایمان طبیعی برای بچه هم خوبی هایی داره مثلا موقع زایمان یکسری ویروس موقع خروج به بدن بچه می‌ره که مثل واکسن براش خوبه؛

با این حال اصرار نکن اگر طبیعی دکتر و پرستارها گفتن نمیشه برو سزارین

شاید علت سختی زندگی مون اینه: « و هر كس از ياد من دل بگرداند، در حقيقت، زندگى تنگسختى‌] خواهد داشت، و روز رستاخيز او را نابينا محشور مى‌كنيم»(آیه ۱۲۴ سوره طه)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
زایمان کردی یا میخوای زایمان بکنی

می‌خوام زایمان کنم ولی رفتم بلوک زایمان رو دیدم از اپیدورال راضی بودن

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️
می‌خوام زایمان کنم ولی رفتم بلوک زایمان رو دیدم از اپیدورال راضی بودن

ان شاءالله به سلامتی زایمان کنی منم پنج ماه پیش میخواستم با اپیدورال زایمان کنم ولی دیر رسیدم بیمارستان تزریق نکردن ولی اونایی که تزریق کرده بودن ناراضی بودن