2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خواهرم تجربه هر دوتاشو داره میگه طبیعی خیلی بهتره

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
2728

من سه بار زایمان طبیعی کردم و هر بار هم یه طوری بود مثلاً دفعه اول سخت بود چون نه آمادگیشو داشتم و نه آگاهیشو فعه دوم راحت‌تر بود جوری که باورم نشد انقدر راحت زایمان کردم دفعه سومم خیلی سعی کردم بدنمو آماده کنم و آماده هم بودم ولی دکتر عجله داشت به خاطر اینکه بچه مدفوع کرده بود و باید سریع بچه رو خارج می‌کردند برای همین اذیت شدم

اگر دهر بر کسی وفادار بود علی (ع) سزاوار بود
با  چی ؟اون چجوریه

اپیدورال یه بی حسی هست که به کمر تزریق میشه و نصف درد رو از بین میبره

کاملا هم با بی حسی سزارین فرق داره چون سزارین بیحسیش توی نخاع تزریق میشه ولی اپیدورال اطراف نخاع تزریق میشه و من رفتم بخش زایشگاه دیدم میگفتن خیلی راضی بودن 

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️
2740
دردم داشت

دقیقه های اول ک بیحسی و بیهوشی از بدنت خارج میشه اره 

ولی باز بستگی به بدن و توانایی فرد داره

من همش تو راه بیمارستان بودم با بخیه، اما اذیت نشدم

روز سوم رفتم کمک مامانم پای سینک ظرف شستم😂

به زیر خاکستر صبر ، قلبی‌ست که میسوزد...
کجا انجام دادی؟تهران؟

من هنوز انجام ندادم عزیزم ولی رفتم از نزدیک دیدم که چطوریه

من تهرانم ولی شهرستان ها هم دارن باید بری بیمارستانی که اپیدورال داشته باشه 

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️
2706