2733
2739
عنوان

دون زدن دیواره های گلو

97 بازدید | 6 پست

راه گلوم از وقتی دیدم مدت س هفته میگذره که دون دون شبیه به جوش های خیلی ریز ریز زده خوب نمیشه دکتر هم رفتم گفته فارانژیت اما فعلا ک خوب نشدم هنوز😔😔😔

منم لوزه هام دون دون سفیدزده باردارهم هستم یه سره سرفه میکنم انقدسرفه هام زیاده بالامیارم هیچ وقت سابقه سرفه طولانی ولوزه ام نداشتم دست میزنم اون دون دونه روحس میکنم مث سنگه همش انگارچیزی توگلوم گیرکرده

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطرات زایمان تارفتن امیدم🖤ئی او که سه ی له که س نه چوی🖤دووریت آزاری دل وگیانه دووریت🖤 ده رده بی ده رمانه🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم لوزه هام دون دون سفیدزده باردارهم هستم یه سره سرفه میکنم انقدسرفه هام زیاده بالامیارم هیچ وقت سا ...

منم چندین ماهه انگار ی چی توی گلوم گیر کرده ی بچه ۱۳ ساله دارم خیلی میترسم چیز خطرناکی باشه ولی برا شما چون بارداریین بدن ضعیف میشه چیزی نیست ایشالله تنتون سلامت باشه دوست خوبم ❤

منم چندین ماهه انگار ی چی توی گلوم گیر کرده ی بچه ۱۳ ساله دارم خیلی میترسم چیز خطرناکی باشه ولی برا ...

خوب یه دکتربروان شاالله که چیزی نیست شایدسنگ لوزه دارید.ممنون عزیزم

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطرات زایمان تارفتن امیدم🖤ئی او که سه ی له که س نه چوی🖤دووریت آزاری دل وگیانه دووریت🖤 ده رده بی ده رمانه🖤