2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میگه اتاقت جا نیست بخدا ک هست بعد میگه واسه چیته میگم همه چی واسه ما ضرر داره بده.😔

برای اینکه میگه اتاقت جا نیست ( آخه ماله ما هم جا نبود ) بگو دلم میخواد عیب ندارن حاضرم اتاقم اندازه سورن جا نداشته باشه اما اینو داشته باشم ( من اینا رو نگفتما ما بعداً فهمیدیم جا نداریم) 

وا میز آرایش واقعا برای ی دختر واجبه . 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
2738
آره نگاه لوازم ارایشامو کجا گذاشتم جا نمیشه. تازه نصفشونه

درست میگی واقعا . حالا ما لوازم ارایشم اصلا نداریم😂مثلا نرم کننده و اینا داریما اما ‌‌‌‌‌

.

اگه در توانشون هست بهشون بگید واقعا نیاز دارید بهش ( اونموفع مامانم طلاشو فروخت برای سِت خواب ما ) و مزایاش رو بگید بهشون 

درست میگی واقعا . حالا ما لوازم ارایشم اصلا نداریم😂مثلا نرم کننده و اینا داریما اما ‌‌‌‌‌ . ...

نه از لحاظه مالی اصلا مشکلی نیست

بابام مهندسه مامانمم پرستاره 

واقعاً نرم کننده و اینا.😂🤣

نه از لحاظه مالی اصلا مشکلی نیست بابام مهندسه مامانمم پرستاره  واقعاً نرم کننده و اینا.😂🤣

خب خدارو شکر انشالله خدا بیشتر بده بهتون عزیزم .‌‌

اره بابا ما اصلا آرایش نمی‌کنیم (۱۸ سالمونه ها ) اما خب وسایل ضروری مثل کرم ضد آفتاب و آبرسان و ( مراقبت پوستی ) داریم 😂

خب خدارو شکر انشالله خدا بیشتر بده بهتون عزیزم .‌‌ اره بابا ما اصلا آرایش نمی‌کنیم (۱۸ سالمونه ها ) ...

فدات

اره.😂پس این 1817 ساله هایی ک تو خیابون میبینیم ک اندازه ی یه عروس آرایش دارن کین؟؟.😂

فدات اره.😂پس این 1817 ساله هایی ک تو خیابون میبینیم ک اندازه ی یه عروس آرایش دارن کین؟؟.😂

من میرم جایی میگن کلاس چندمی🤣پارسال فارغ‌التحصیل شدم

2706