2733
2739
عنوان

♡یک صفحه قرآن بخوانیم ♡

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 121 پست
قبول حق 🤲🏻 حاجتروا 💚  با کمال میل💐 🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ و ...

اجرتون با خدا میشه لطفا اول برای سلامتی امام زمان بعد برای سلامتی همه مریض ها و سلامتی منم دعا کنید حالم خوب بشه 🌹🙏🏻

'الَلَـﮬ‌ﮧَـمﷺصََلَِّﷺوََسََـــلَِّـم 💜وََبََارَِكَ عََلََىَﷺ🌼مـَُحَـمـََّـــــدٍَ ﷺ👑◯وِأّلَهِ وِصٌحٌبِهِ أّجِمَعٌيِّنﷺِ‏                 ٭• •🌙  . ‏      .  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بماند به یادگار⚜️⚜️⚜️💙💚  شروع ختم قرآن، سوره حمد، روز اول تاپیک نور، 8/4/1401 بود. و روز آخ ...

سلام آبجی گلم خدا خیرت بده ان شاءالله بهترین ها برات رقم بخوره 💚🌱😘

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍
2728

سلام خواهر عزیز .اجرتون با امام زمان خدا قبول کنه ..تلاوت شد .

خوشحالم از این ک خدا اینقدر عزیزتون کرده ک بهترین مسیر رو انتخاب کردین و خوشا ب سعاددتون خودتون و دیگران دیدگانشون ب آیات الهی روشن شده ..و ناراحتم از این  ک کاش از روز اول باهاتون بودم..خدا توفیق داد چند صفحه ای منم  هر روز با شوق صبحمو با یک صفحه قرآن شروع میکردم  خواهش میکنم ان شاالله روزی ختم قرآن داشتین منم یاد کنین و تگ کنین ..و خواهش میکنم منم دعا کنین خیلی محتاج دعاهای خیر شمام در هر لحظه زندگیم 

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم با اونی ک دوستش دارم چند ساله منتظرم  یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
سلام دوستان خوبم به تاپیک نور خوش آمدید 💚  @مائده6525221   @شیداr   @سمیه_ ...

سلام خواهر عزیزم خوندم عزیزم 

الهی خیر دنیا و آخرت نصیبت بشه مهربونم 

🌿یَا اللَّهُ یَا رَحْمَانُ یَا رَحیمُ یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِی عَلَی دِینِکَ🤲

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم

🌼🌿🌹🍀🌼🌿🌹🍀🌼🌿🌹🍀🌼

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
سلام دوستان خوبم به تاپیک نور خوش آمدید 💚  @مائده6525221   @شیداr   @سمیه_ ...

سلام گلم 🌹❤️

قرائت شد🙏

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
توروخدا برام دعاکنین خانما دعاکنین کابوسام تموم شن دعاکنین بتونم مادر بشم  دعاکنین دلم کم نی ...

به نیت حاجت دلت 

حضرت زین‌العابدین علیه السلام روایت شده که می‌فرمایند: "پدرم در روز عاشورا مرا به سینه خویش چسبانید و در حالی که از زخم‌هایشان خون، فوران می‌کرد، فرمود: ای فرزند! دعایی را که فاطمه علیها السلام آن را به من آموخت فراگیر، او از رسول الله صلی الله علیه و آله و آن حضرت نیز از جبرییل آن را فرا گرفته بود تا در حوائج، مهمّات، اندوه و حوادث تلخی که بر او وارد می‌شود و پیش‌آمدهای عظیمی که رخ می‌دهد آنرا بخواند."

سپس فرمود: بخوان:

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی. (

🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم🪻

خدایا..هیچ شباهتی با یوسف ندارم...نه رسولم ،نه زیبایم،ونه برای کسی عزیزم، فقط در چاه افتاده‌ام....معجزه کن نجاتم بده 😔😔
2740
سلام دوستان خوبم به تاپیک نور خوش آمدید 💚  @anabelkatanchi     @شهریورهفتاد &n ...

الهی همیشه و همه جا  در پناه قرآن برقرار باشی مهربونم 

به نیت حاجت دلت ودوستان شرکت کننده در تاپیک آیت الكرسی میخونم 

🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم🪻

خدایا..هیچ شباهتی با یوسف ندارم...نه رسولم ،نه زیبایم،ونه برای کسی عزیزم، فقط در چاه افتاده‌ام....معجزه کن نجاتم بده 😔😔
سلام دوستان خوبم به تاپیک نور خوش آمدید 💚  @anabelkatanchi     @شهریورهفتاد &n ...

سلام خواهر عزیزم روزتون بخیر اجرتون با صاحب قرآن 

بسیار سپاسگزارم از زحماتتون ... الهی به‌ حق قرآن در دنیا و آخرت سعادتمند و سربلند باشید 💖🌹🙏

رَبِّ هَبْ لی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً اِنَّکَ سَمیعُ الدُّعاء   اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم 
سلام دوستان خوبم به تاپیک نور خوش آمدید 💚  @دختری_که_جک_ولش_کرد     @ماه_نیمه_ش ...

سلام عزیزدلم 

خیلی ممنونم که به یادم هستی 

الهی بهترین ها سهم قلب مهربونت بشه ❤️ 

به نیت حاجت روایی شما صلوات فرستادم

🤍اٰللـٌّٰهًٌُمٓ صَلِّ عٓـلٰىٰ مُحَمَّدٍ وُاّلِ مُحَمَّدٍ وٓعٓجٓلِ فٓرٰجٰهٌٓمّ🤍

💜اٰللـٌّٰهًٌُمٓ صَلِّ عٓـلٰىٰ مُحَمَّدٍ وُاّلِ مُحَمَّدٍ وٓعٓجٓلِ فٓرٰجٰهٌٓمّ💜

💜اٰللـٌّٰهًٌُمٓ صَلِّ عٓـلٰىٰ مُحَمَّدٍ وُاّلِ مُحَمَّدٍ وٓعٓجٓلِ فٓرٰجٰهٌٓمّ💜

❤️🤍PEGAH🤍❤️
سلام دوستان خوبم به تاپیک نور خوش آمدید 💚  @مامان،مهدیار   @نخودچی1403   @ ...

سلام عزیزم ممنونم از دعوتت 

خوبی خواهری 

حاجتت روا 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙

سلام استاترعزیزان شاءالله عاقبت بخیر باشید😍

اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم🌼💚

اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم💚💚

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
بماند به یادگار⚜️⚜️⚜️💙💚  شروع ختم قرآن، سوره حمد، روز اول تاپیک نور، 8/4/1401 بود. و روز آخ ...

خیرش بیاد تو زندگیت گلم 

تنت همیشه سالم و لبت خندون و جیبت پر از پول و قلبت پر از آرامش باشه همیشه 

هم و غم و گرفتاری همیشه ازت دور باشه 

خدا به خودت و خانوادت سلامتی و طول عمر با عزت بده 🤲🤲🤲🤲

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2706