2737
2739
عنوان

یکساعت اقدام کردم به خودکشی برای ششمین بار ولی این بار قطعیه 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1678 بازدید | 114 پست

عزیزم لطفا رحم کن به عزیزات...به مادر پدرت رحم کن......زنگ بزنید اورژانس....با یهدنفر خرف بزنید حالتون بهتر شه .....آن شا الله خدا همون طور که کشتی نوح رو نجات داد شما روهم نجات میده....لطفا لطفا کار اشتباهی نکن که زندگی مادرت نابود شه

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دلیلش اینه هرکاری کردم خانوادم تو نطفه خفم کردن همیشه خواستن منو بزنن‌ زمین آخرین راهم این بود که ...

فدای سرت 

بعدا هم میتونی بورسیه بشی بری 

مردن که همه میمرین بالاخره شتری هست که در خونه همه می‌خوابه 

به چیزای کوچیک و خوب فکر کن 

ولی اگر داستان زندگیمو بخونی میفهمی حقم این نبود

کجایییی این زندگی حق بوده ک تو انتظار حق داری؟ 

هیچییی حق نیست 

حق اون دنیاست 

چرا چرت و پرت میگیییی:/ 

برو زنگ بزن ب اورژانس تا کاریت نشده وگرنه میام میزنمت 

این دنیا اینقدرررررر ناعادلللله لینقدر وحشی و هار و کثیفه ک فقط باید راه خودتو بری فقط باید ریلکس کنی و ب تخمت بگیری تا بفهمی زندگی چیه 

هرکی بهت گفته حقتو بگیر گوع خورده تلاشتو بکن برای خوب شدنت تلاش کن واسه زنوگی واسه ادامه دادن خدا حقتو بهت میده وگرنه کسی نباید از این دنیا با این همههههه بدبختی انتطار حق داشته باشه 

بدو زنگ بزن اون روی منو بالا نیار

2740
ققبلش برو سرنوشت اونا که خودکشی کردن رفتن تو کما رو ببین که چیا دیدن بعد میفهمی چقدر بدبختیای این دن ...

خیلی حالم بده 😭

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔

مرگ زیبایی داشته باشی خدافظ

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
منم هفت ساله منتظرم و خدا بهم بچه نداده  پچ پچا رو پشت سرم میشنوم دبم آتیش میگیره  ولی د ...

خدا بهت صبر عظیم بده درکت میکنم انتظار و بدبختی یعنی وی

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
خیلی حالم بده 😭

اونی باخته که یه قدم مونده به موفقیت نا امید شده هشت سال صبر کردی یه مدت روش

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
ولی من بهت حق میدم🙂

💔

خیلی حالم بده 😭

برو سر سجاده وضو بگیر با خدا حرف بزن، روضه امام حسبن ع بزار با هرکدوم از ائمه که راحتی حرف بزن، من همیشه اینکارو میکنم انقدر گریه میکنم خداوکیلی هم همیشه دستمو گرفتن، خدا دلای شکسته رو میخره، دیدم که میگم

2706