2737
2734
عنوان

لرزش دست

76 بازدید | 9 پست

دستام بی دلیل رو ویبرس همیشه خدا امروز اومدم یه فیلم بگیرم اصلا هیچی معلوم نیست انقدر لرزش داشته دستام نمیدونم کجای بدنم سالمه😐باید چیکار کنم این لعنتیو

منم چند ساله این مشکلو دارم رفته رفته بیشتر میشه مخصوصا وقتایی که عصبی یا حیجان زده یا ناراحتم

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پروپرانول مصرف کنید.

مصرف میکردم هیچ تاثیری نداشت یه مدتم کامل دستام بی حس بود راستش ی خودکشی ناموفق داشتم با دوز زیاد دارو فک کنم مال اون بود چون لرزش بدت شد🤦‍♀️

اصطراب شدید داری تو تنهایت گیر نکن تنهای دو حالت داره آرامش بخش و افراط گرای مزمن تو خیال بافی ها

اصلا نمیتونم آروم باشم کل فکرم درگیره🤦‍♀️

2738
مصرف میکردم هیچ تاثیری نداشت یه مدتم کامل دستام بی حس بود راستش ی خودکشی ناموفق داشتم با دوز زیاد دا ...

من نمیتونم داروی قوی‌تری رو به شما معرفی کنم، بهتره که به یه روانپزشک مراجعه کنید و مشکل لرزش دستتون رو به ایشان بگید

من نمیتونم داروی قوی‌تری رو به شما معرفی کنم، بهتره که به یه روانپزشک مراجعه کنید و مشکل لرزش دستتون ...

بله درسته بسیار ممنونم از راهنماییتون🌹🙏