2737
2739
عنوان

دوستان واسه چی بیدارین؟

760 بازدید | 105 پست

من پاشدم به شوهرم صبحانه دادم راهیش کردم سره کار

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
دارم رنگ مو انتخاب میکنم 😁

من عاشق رنگ موهای فانتزی ام ولی متاسفانه زودمیره رنگشون

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
دارم درس میخونم

منم بلند شدم برا درس ولی کسی نیست منو جمع کنه از تو نینی سایت

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
2738
منم پسرمو وهمسرمو فرستادم اولی مدرسه دومی سرکار   خودمم باید پاشم جمع و جور کنم برم مدرسه پسرم ...

با آژانس بروعزیزم سختت نشه

دختر   برو سر درس و مشقت وگرنه جیزت میکنم    

بخدا انقدر دیرو برنامه نوشتم ولی یهو معتاد شدم به اینجا

بعدم پشیمون میشم

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
دیگه الان که شب نیست گلم که میگی چرابیدارین  البته بعضی وقتااین ساعتم خواب هستم ولی اصلادوست ن ...

اخه بعضیا خیلی دیر بلندمیشن ازخواب

2706