2737
2739
عنوان

دوستان واسه چی بیدارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 760 بازدید | 105 پست
ممنون اره من قشنگ چایی و هل دم گذاشتم ..تخم مرغم نیمرو کردم..منتظرم چایی دم بکشه بخورم قشنگ خودمو ...

نوش جان.    انقد معتاد اینجا نباش یک ربع استراحتت بیای اینجا میشه یک ساعت ،بجاش چند قدم راه برو چیزی بخور یا هر کاری بجز گوشی قدر این روزاتو بدون بعدا پیشیمون میشی

روی دیواردل خودبنویسیدخداهست 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خسته نباشی عزیزم پاشوبروجاروبکش ازتمیزی لذت ببر.شوهرم همش شبکاره تانیومده همه کارام انجام میدم بیادم ...

فدات،سلامت باشی گلم❤️

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
دخترم تنهاست مدرسه دور خودم میبرم میارمش آژانس اعتماد ندارم

با آژانس بانوان میشه رفت آمد کنه دیگ قابل اعتمادن

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
2731
نوش جان.    انقد معتاد اینجا نباش یک ربع استراحتت بیای اینجا میشه یک ساعت ،بجاش چند قدم را ...

گوشیمو ازم گرفتن  من با گوشی مامانم اکانت زدم...روزا با لب تاپ میام

سعی میکنم نشه

اینجور به خودم جایزه میدم

اگه خوندم میام نینی سایت

اگه نخونی نمیزارم بریی  

بعد تایم استراحت اگه بیشتر بمونم اینجا ..دیگه کل روز حق اینکه بیام ندارم(چ تنبیه سنگینی)

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
نوش جان.    انقد معتاد اینجا نباش یک ربع استراحتت بیای اینجا میشه یک ساعت ،بجاش چند قدم را ...

دیگه من برم تایم باقی مونده تا شروع را ..این میز مطالعمو تمیز کنم ..جا سوزن گذاشتنم نیست چ برسه نشستن  

فعلا تا 10 و ربع

اگه منو زودتر اینجا دیدین گزارش بزنین تا ادم شم و درس عبرت بشه(البته اگه زودتر دیدین ..نرین الکی گزارش بزنیناا!)

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
2738

۷ پاشم ب همسر جان رسیدگی کنم🥱🤣

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
😅😅😅😅باشه گزارش میزنیما بدوبروووو

ببین 1درس و جا خوندم ..الان اومدم دوباره 10 و نیم میرم

2706