2733
2739
عنوان

این کت وشلوار اسپرت برا دانشگااه خوبه یا ضایعس؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 25 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نظرم اینه تیپ رسمی دانشگاهی یه تیپ مرتبی هست

این جدای از کوتاه بودنش، یه تیپ نامرتبی هست به نظرم

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
2742
چرا نامرتب؟

شلوارش

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
کلی بگو

خب ببین دانشکاه ما اینو ایراد میگیره

و به غیر ازون حتی اگر فرض کنیم دانشکاه گیلان هستی که ازاد تر هست، نه فکر نمیکنم خیییلی مناسب باشه 

اگه یکم تغییرات داشت که حالات رسمی تره داشته باشه بهتره 

مثلا رنگ و مدل و حتی جنس پارچه کت مهمه، دکمه هاش خیلی بی کاربرده اما اکثرا مانتو کوتاه دانشکاهی جلوش با دکمه یا بند بسته هست و مناسب تره

اگه مانتو یا کت بلند باشه جلو‌باز هم اوکیه مناسبه

معمولا مدلای ترنچ کت رو بعنوان دانشجویی میشناسن

2740
هروفت میرم کلاس اعصابم خورده چون هیچی پبدا نمیکنم لپوشم

منم اوایل حس میکردم حراست گیر میده نمیدونستم چی بپوشم بعد چندبار رفتم دیدم اوکیه الان کت کوتاه با شلوار لی میپوشم

منم اوایل حس میکردم حراست گیر میده نمیدونستم چی بپوشم بعد چندبار رفتم دیدم اوکیه الان کت کوتاه با شل ...

اصلا هرچی می پوشم فک میکنم بهم نمیاد اصلا از الان فکر بعد ۱۳منو گرفته