2733
2734
عنوان

توی مسافرتیم شوهرم اشکمو در اورد

999 بازدید | 37 پست

شب با خواهر شوهر و برادر شوهر رفتیم بازار شهری که مسافر هستیم تاریک و شلوغ بود یه نفر خورد به من پسر برادرش که 16 سالشه دویید رفت به شوهرم گفت که یه مردی تنه زد به زنت اینم عصبانی شد که چرا من نگفتی و... اگه میدونست باهاش دعوا میکرد درصورتی اون شاید هیچ منظوری نداشت و اتفاقی بود دیگه این این بازار رفتن و به من کوفت کرد بغض تو گلو بود چشام اشک بود نمیزاشتم بریزه بزور لبخند میزدم با دختر برادر شوهرم رفتیم تو یه مغازه از یه مانتو خوشم اومد دیدم قیافه گرفته برنداشتم اومدم بیرون اونقدر ناراحتم کرد اونقدر تو فکرد بود که متوجه شیشه یه مغازه نشدم با سر رفتم تو شیشه کلی ادم اونجا بود دید بهم خندید دیگه نتونستم تحمل کنم رفتم پیشش که عصب تر بود بغضم ترکید بعد اون باهام دعوا کرد گفت مگه چیزی ازت مخفی میکنم که بهم نگفتی و... همین الان راه میفتیم وسایلا جمع میکنم بریم خونه برادرشوهرم اینا برش گردوندن رفتیم بازار چند تا لباس میخواست برام بخره نخواستم ولمون کرد رفت تو بازار گم شدیم چقدر گشتیم تا جایی که میخواستیم شب بمونیم با دختر خواهر شوهر برادر شوهر پیدا کردیم الانم روشو کرده اون طرف خوابیده منم جوری خوابیدم پام سمتشه پاش سمتم 

شما بودین چیکار میکردین 

دلم خیلی شکسته خیلی احساس تنهایی بی کسی کردم 

خستم دلم میخواد بمیرم 

مرد باغیرت کسیه که اشک زنشو در نیاره کاری کنه که زنش ارامش داشته باشه و دیگران به زنش حسادت کنن نه حسودا با دیدن اشک زنش شاد بشن 

ای بابا بیخیال. 

بهش بگو اتفاقی بود. بازار شلوغه و پیش میاد

چه ها با جـــــــان خود♡. دور از رخ جانان خــــــود کردم. مگــــر دشمن کند این ها. ♡ک من با جــــــان خود کردم.♡ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری♡. غلط میگفت♡. خود را کشتـــــــــم و درمــــــان خود کردم♡. ☆به قول شاعر ☆شبهای هجر را گذرانده ایم و زنده ایم..... ♡مارا به سخت جانیه خویش این گمان نبود♡

فقط بچه جاریت چقدر فضول اییییش

چپ گردی گه ردون گه ران کوشتمی.   نه زان پرستی بو نان کوشتمی.   هر چه و سانه وی  به حه سانه وه ای  مردن.  له که وی ژیان کوشتمی😭😭😭 کوردم و کوردستانیم ✌🏼✌🏼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باورکن اگه همسرت یه مردی بود که اینچیزا براش اهمیتی نداش توخیلی بدت میومد ایناهمش نشونه ی دوس داشتنه

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد! تا کارما زنگ خونَتو نزنه به خودت نمیای! تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه! تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم سخته! تا از دستت نره ارزشش رو نمیفهمی! تا دوستاتو نشناسی دو دستی به خانوادت نمیچسبی! ما آدمای نرسیدن یا نفهمیدن و درک نکردن نیستیم! فقط مشکل اینه که دیر به خودمون میایم. مهم نیست چند سالته؛ اگه اینارو درک کردی تو این زندِگیو بُردی.                  لایک نکن ممنون
2731
کلی گریه کردم  ام‌بمونو خراب کرد  دلم شکسته  اون طرف منظوری نداشت  بعد من به ...

میفهممت عزیزم  عین شوهر منه 

چپ گردی گه ردون گه ران کوشتمی.   نه زان پرستی بو نان کوشتمی.   هر چه و سانه وی  به حه سانه وه ای  مردن.  له که وی ژیان کوشتمی😭😭😭 کوردم و کوردستانیم ✌🏼✌🏼
باورکن اگه همسرت یه مردی بود که اینچیزا براش اهمیتی نداش توخیلی بدت میومد ایناهمش نشونه ی دوس داشتنه

بین اون همه ادم اشکمو در اورد خوبه؟ 

دلم خیلی شکسته 

همین الان اینا رو با اشک دارم مینویسم 

کلی گریه کردم  ام‌بمونو خراب کرد  دلم شکسته  اون طرف منظوری نداشت  بعد من به ...

ببین اگر کوتاه بیای شوهرت باز تکرار میکنه

قهر بمون بزار حالیش شه چه غلطی کرده

اون بچه رو هم جرش بده لطفا

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
2740

حساسیت ایشون که خیلی مرسوم هست با درست غلطش کار ندارم ولی  شما چرا اینقدر حساسید تازه ازدواج کردی؟ 

من دارم با یه مرده این شکلی زندگی میکنم اگر بخوام اینقدر خودمو اذیت کنم که نمیشه 

البته ناراحتی داره منم ناراحت میشم ولی دیگه نه تا این حد

شوهرت دوست داره 

اما فک کنم از این مدل شوهراس که چشمشون به چهار نفر خصوصا خانوادشون می افته جو گیر میشن گردن کشی میکنن 

شوهر منم جلو خانواده اش دم در میاره

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 

خدایا چرا عید که میشه 

به جا اینکه شاد باشن ازش لذت ببرن 

همش دعوا تصادف اتفاق بد 

اسی شمارو نمیگم کلی میگم 

انگار دیگه عید مثه قبلنا نیست دغدغه مردم زیاد شده 

هععی خدا

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
حساسیت ایشون که خیلی مرسوم هست با درست غلطش کار ندارم ولی  شما چرا اینقدر حساسید تازه ازدواج کر ...

اونجاش که نفهمیدم رفتم تو شیشه خیلی خجالت کشیدم همه خندیدن 

من اونقدر ناراحت بودم که متوجه شیشه اون مغازه نشدم اینقدر بدبختم 

2706