2733
2739

دلدردهای پریودی دارم بعضی وقت ها چقدر طبیعیه ؟مشکلی ایجاد نمیکنه ؟

۳۱هفتمه

میشه برای سلامت دنیااومدن بچم دعاکنیدیه صلوات بفرستید.اون تمام زندگیه منه

منم بعضی وقتا دارم  اگر خبلی زودتمام بشه فک کنم طبیعیه

🌺من به دعای🙏🏻 شما شدید اعتقاد دارم 🥺میشه برای حال دلم ام یجیب بخونی؟؟؟اگر خوندی لایک کن انرژی بگیرم و منم برات صلوات بفرستم ❤️🌈کاربرجدید نیستم ❌کاربری های قبلی ترکید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا مشکل داره سریع برو بیمارستان هم معاینه داخلی کنن هم ان اس تی بگیرن.چون احتمال زایمان زودرس داری. یه دوش سریع بگیر ویه ساک نوزادی و مدارکتو وردار سریع برو

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

البته درد اصلی اینجوریه که رحمت چند ثانیه سفت نیشه بعد ول میکنه دوباره میگیره اگه هر نیم ساعت یباره یعنی خطرناکه.فشار به حفره لگن هم مهمه

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
چرا مشکل داره سریع برو بیمارستان هم معاینه داخلی کنن هم ان اس تی بگیرن.چون احتمال زایمان زودرس داری. ...

همین معاینه خودش باعث زایمان زودرس میشه

🌺من به دعای🙏🏻 شما شدید اعتقاد دارم 🥺میشه برای حال دلم ام یجیب بخونی؟؟؟اگر خوندی لایک کن انرژی بگیرم و منم برات صلوات بفرستم ❤️🌈کاربرجدید نیستم ❌کاربری های قبلی ترکید
2740
همین معاینه خودش باعث زایمان زودرس میشه

دیگه به هرحال باید انجام بشه.من خودم مامام نمیشه که بگی باعث زایمان زودرس میشه وایسن یه گوشه دست رودست بذارن وزائو رو نگاه کنن.بعدم معاینه با معاینه فرق داره اگه با ژل وبدون تحریک دهانه رحم باشه مشکلی نداره.البته همه چیز بستگی به شرایط خود فرده واسه همه یک نسخه نمیپیچن