2733
2739
عنوان

دخترم ۱۰ سالشه براش گوشی بخرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1078 بازدید | 87 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توروخدا اگه بلدین جواب بدین  دخترم ۵ سالشه عصری آب با فشار زیاد تو دسشویی خورد به پایین وا ...

شاید بدنش اسیب دیده، منم دخترم کوچک بود همین اتفاق براش افتاد و منم اول ترسیدم و فکر شما رو کردم، همه قسمت حساسه آلتش زخم شده بود و از اون خون اومده بود، بخوابونیدش بدنش رو نگاه کنید

2731
اره متسفانه 🤒🤒

جدی میگی

لطفا یه صلوات برای عاقبت بخیری دخترم بفرست❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️خدایا شکرت که دخترمو بهم هدیه دادی🫶🤲بابت سلامتی دخترم و خودم ازخدا هزار مرتبه ممنونم و شکر گزارشم🌹🌹🌹خواهر گلم هیچی تو دنیا ارزش غصه خوردن و ناراحتی نداره پس سخت نگیر و دنیارو پراز انرژی مثبت برای خودت و بچه هات کن🌸🌸🌸یاحَق🌸صلوات فرستادی برای دخترم بگو تا منم برای حاجت تو صلوات بفرستم🌸🌸🌸🌸
2740
سلام عزیز دلم خوشگلم من دانشجوی مامایی هستم آنقدر نگران نباش پرده بکارت حداقل پنج سانت داخل واژن هست ...

سلام قشنگم

الهی قربونت برم دستت درد نکنه مرسی خانومم خیالمو راحت کردی

خیر ببینی انشاالله 💖💖💖🌷

نگاه کردم انگار پایین واژنش یه خراش کوچیک بود خیلی کم اما خب مادرم و نگران

لطفا یه صلوات برای عاقبت بخیری دخترم بفرست❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️خدایا شکرت که دخترمو بهم هدیه دادی🫶🤲بابت سلامتی دخترم و خودم ازخدا هزار مرتبه ممنونم و شکر گزارشم🌹🌹🌹خواهر گلم هیچی تو دنیا ارزش غصه خوردن و ناراحتی نداره پس سخت نگیر و دنیارو پراز انرژی مثبت برای خودت و بچه هات کن🌸🌸🌸یاحَق🌸صلوات فرستادی برای دخترم بگو تا منم برای حاجت تو صلوات بفرستم🌸🌸🌸🌸
شاید بدنش اسیب دیده، منم دخترم کوچک بود همین اتفاق براش افتاد و منم اول ترسیدم و فکر شما رو کردم، هم ...

نگاه کردم گلم با چراغ قوه دقت کردم یه خراش ریز زیر واژنش بود

2706