2733
2739

تاپیک قبلی گفتم هر روز تو این تایم تا غروب الکی استرس میگیرم حالم بد میشه دل و دماغ هیچکاری ندارم بعدش اوکی میشم

گفتن دعا و طلسمه حقیقت داره؟! 

من خیلی تعجب کردم فکر نمیکردم این باشه

منکه اعتقاد ندارم ولی خیلی عجیبه حالم تا حالا تو عمرم اصلا هیچی ندیده بودم اما الان چن شبیه یه چیزی تو خواب اذیتم میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
مجرد22

خاستگاریت اینا چجور پیش میره؟  

بعضی وقتا  همزاد  بد باعث  میشه  

یا  جن عاشق  

یا چله  افتاده بهت 

یا هم  اگ  دشمن داشته باشین  دعا جادوت  کردن 

از الان  پیگیر شو پیش یه کس  معتبر  برو 

چون  مدت  طولانی  بگذره  

سنگینی  بیشتر میشه

[QUOTE=337061229]ممکنه باشه برای اینکه مطمئن بشی باید بری سراغ کسی که کارش فقط باطل کردن  وموکل را از زندگی ...[/QU

حالا چند روز دیگم صبر میکنم ببینم درست میشه یا نه

2740
خاستگاریت اینا چجور پیش میره؟   بعضی وقتا  همزاد  بد باعث  میشه   یا &nbs ...

خاستگاری که قبلا بود فک و فامیل بهم زدن

دشمنم به اون صورت ندارم فقد تاپیک سومم رو لطف کن بخون بعد من به اون یه نفر شک دارم شاید کار اون باشه

سلام گلم نماز اول وقت با تعقیبات، زیارت عاشورا، خوندن 50 ایه قرآن، پخش اذان در خانه 

اگر میتونی هر روز 12 تا آیت الکرسی بخون بعد خیالت راحت راحت باشه معوذیتن حتما بخون حرز کبیر امام جواد علیه السلام بگیر به بازو ی راست  ببند 

وای خیلی بده الکی الکی استرس میگیریم

البته من مدت ها پیش .این حس رو داشتم حتی شدیدتر .برام خواب و آرامش نمونده بود .بعد متوجه شدم برای همسایه طبقه پایین ما طلسم جدایی نوشتن اون روی منم اثر میزاشت .بیچاره ها کارشون به طلاقم کشید 

ممنونم عزیزم❤ حرز امام جواد از کجا بگیرم

سعی کن از یه جای معتبر بگیری از کانال یا سایت معتبر چون نوشتنش ظاهرا شرایط داره و باید در ساعت خاصی نوشته بشه با شرایطش و نمازش باید خونه بشه اگر بعد گرفتنش خودت بخونی بهتره میتونی از کارشناس سوال کنی تا مطمعن بشی 

2706