2733
2734

منو خواهرم عروس ی فامیل شدیم جاری نیستیما فقط شوهرامون با هم فامیلن متاسفانه ..حالا خواهرم با شوهرش اختلاف دارن جدا زندگی میکنن شوهرش هم ی آدم بی غیرته ک پشت سر زنش همه جا حرف میزنه حالا نشسته خونه مادرشوهرم اینا ک باهاشون رفت و آمد ندارم کلی حرف مفت زده شوهرم هم اونجا بوده میگه عمدا نشستم ک ببینن هیچی نمیگم بدونن کدوم طرفی هستم خیلی ناراحتم از دستش این بحثش جداست چون انتظار داشتم بلند بشه بره میگه عمدا نرفتم سکوت کردم ک بدونن چیزی از من نمیکشن بیرون و ازین حرفا ولی من فک میکنم عمدا نشسته حالا ب هر دلیلی ...بعدم میگه اونم دامادتونه غریبه نبوده ک تو روش در بیام ..بعد میگه دامادمون گفته زنم میخواد همه اموالمو ب نامش بزنم پدرشوهرم هم گفته نکنی این کارو میندازتت بیرون آخر عمری گفتم چرا بهشون نگفتی ب شما مربوط نیست گفت چون وقت نشد حالا حرف پیش بیاد میگم

حالا ب خانوادم بگم یا ن ..گفت نگو چون خواهرت عکس‌العمل نشون میده من بده میشم و دیگه نمیام بهت چیزی بگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ول کن عزیزم  حرفاتو خاک کن

اخه حس میگنم برخانوادم خیانت میکنم ..همش میگم خود شوهرم بود نمی‌رفت بگه ب خانوادش ؟؟گفتم بهش تو هم بی غیرتی ک نشستی گوش دادی گفت کسی توهین نکرد ک جواب بدم بهش داشت از اختلافش با زنش می‌گفت 

2728
2740
اخه حس میگنم برخانوادم خیانت میکنم ..همش میگم خود شوهرم بود نمی‌رفت بگه ب خانوادش ؟؟گفتم بهش تو هم ب ...

ن عزیزم بیخیال تنش ایجاد میشه سیاست بخرج بده 

هم زندگیه خودت و همسرت و خونوادش و هم زندگیه خونواده ی خودت از کنترل خارج میشه

زن باید روابط را کنترل کنه 

یه وکیلی میگفت:یه چیزی میگم اویزه گوشتون کنید،شصت سال وکالت انجام دادم...تمام شکایات بین کسانی بود،که به همدیگه اعتماد داشتند...

خب شما شوهرتم داره دروغ میگه 

به هر دلیلی یه لحظه کرمش گرفته و نشسته اونجا تا یه نقطه ضعفی از خانوادتون بگیره 

حالا یه اتفاقیه که افتاده چشماتو ببند رد شو 

دفعه ی بعد اگه همسرت خواست همچین چیزی بگه قاطعانه بگو که وقتی این حرفارو میزنه ارزشش پایین میاد 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
خب شما شوهرتم داره دروغ میگه  به هر دلیلی یه لحظه کرمش گرفته و نشسته اونجا تا یه نقطه ضعفی از ...

آخ امان از ادمایه حرف ببر بیاری 

اصلاااا حاضر نیستم با همچین ادمایی هم کلام بشم خییییییلی دو رو اند خدا بهشون عقل بده

یه وکیلی میگفت:یه چیزی میگم اویزه گوشتون کنید،شصت سال وکالت انجام دادم...تمام شکایات بین کسانی بود،که به همدیگه اعتماد داشتند...
من باشم چیزی نمیگم‌ و شوهرمو سفت میچسبم تا خانواده شوهرم ازحرص نمیرن

اتفاقا شوهرم می‌گفت دامادمون از اختلاف تو و خانوادم خبر داره عمدا پیاز داغشم زیادتر میکرد ک ب گوش خانواده من خوش تر بیاد ..بدیش اینه منو شوهرم خیلی اختلاف داریم کسی خبر نداره ازش متنفرم بخاطر حرف مردم و خنک نشدن دل مادرش ب سیم اخر نمیزنم 🥺

هیچ خیری تو حرف اینور اونور بردن نیست. همسرتون اشتباه کرده که حرف دامادتون رو پیش شما گفته. شما این ...

حتی میاد پیامای مادرش ک پشت من حرف زده رو نشونم‌میذه اعصابمو ب هم میریزه بقران 

اتفاقا شوهرم می‌گفت دامادمون از اختلاف تو و خانوادم خبر داره عمدا پیاز داغشم زیادتر میکرد ک ب گوش خا ...

افرین عزیزم کلاهه خودتو سفت بچسب باد نبره 

2706