2733
2739
عنوان

به خانوادم بگم چیا پشت سرشون شنیدم یا شر میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 27 پست
حتی میاد پیامای مادرش ک پشت من حرف زده رو نشونم‌میذه اعصابمو ب هم میریزه بقران 

ووویی چ خاله زنک خدا صبرت بده

یه وکیلی میگفت:یه چیزی میگم اویزه گوشتون کنید،شصت سال وکالت انجام دادم...تمام شکایات بین کسانی بود،که به همدیگه اعتماد داشتند...
آخ امان از ادمایه حرف ببر بیاری  اصلاااا حاضر نیستم با همچین ادمایی هم کلام بشم خییییییلی دو ر ...

دقیقا 

اصن ابنکه پای بساط همچین غیبتی بشینی و حرفشو اینور و اونور ببری صفت خیلی بدی هست حالا اگه مرد باشی دیگه رسما فاجعس برات 

یه همچین مردی خیلی باعث به وجود اومدن اختلاف میشه 

حتی رابطه ی ادمو با خانواده خودشم خراب میکنه 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب شما شوهرتم داره دروغ میگه  به هر دلیلی یه لحظه کرمش گرفته و نشسته اونجا تا یه نقطه ضعفی از ...

حرفایی ک زده شده رو خودمونم میدونیم چون همه جا میگه .. شوهرم ناراحت بود می‌گفت چرا اومده خونه ما گفته خانواده من خودشون از خودشون دارن بیشتر تحریک میشن با این حرفا ...صد در صد از رو فضولی نشسته ولی خوب حرفای جدیدی هم نبوده ..

دقیقا  اصن ابنکه پای بساط همچین غیبتی بشینی و حرفشو اینور و اونور ببری صفت خیلی بدی هست حالا ا ...

وای منم از این حرف ببر بیار ها دارم دورم لامصب خیلی باید حواسم جمع باشه ک حرف درنیاره

یه وکیلی میگفت:یه چیزی میگم اویزه گوشتون کنید،شصت سال وکالت انجام دادم...تمام شکایات بین کسانی بود،که به همدیگه اعتماد داشتند...
2731
آخ امان از ادمایه حرف ببر بیاری  اصلاااا حاضر نیستم با همچین ادمایی هم کلام بشم خییییییلی دو ر ...

مادرشوهرم با من مشکل داره چنبار شروع کرده تو پیام حرف زده با شوهرم ولی شوهرم باهاش دعواش میشه پشتمه ولی میاد پیامارو نشونم میده ..ادعاشم میشه خاله زنک نیست 

ووویی چ خاله زنک خدا صبرت بده

ادعاشم میشه خاله زنک نیست و خیلی حالیشه بخدا خودم باهاش خیلی اختلاف دارم بخاطر اینکه دل ننش خنک نشه نمی‌رم برای جدایی.. انقد حرفای سوزدار میزنه بهم فقطم ب من 

مادرشوهرم با من مشکل داره چنبار شروع کرده تو پیام حرف زده با شوهرم ولی شوهرم باهاش دعواش میشه پشتمه ...

خدا. ریشه ی ادمایه فساد  ک حرف بیار ببر را بکنه ک همینا گاهی باعث قتل هم میشن

2740
دقیقا  اصن ابنکه پای بساط همچین غیبتی بشینی و حرفشو اینور و اونور ببری صفت خیلی بدی هست حالا ا ...

بخاطر همین کارای شوهرم با خانوادش رفت و آمد ندارم چقدم ادعاش میشه مرده و از خاله زنک بازی بدش میاد ..منم از همین ناراحت شدم ک تویی ک ن می‌پرسی چی شد ن خواهرم میاد میشینی ببینی چی شد چی نشد چرا نشستی پا این حرفا فقط ادعات میشه

وای منم از این حرف ببر بیار ها دارم دورم لامصب خیلی باید حواسم جمع باشه ک حرف درنیاره

یبار ی حرفی ک دامادمون گفته بود ب شوهرمو ب خواهرم گفتم همون فاجعه شد سر همون شوهرم میگه چیزی بهت میگم بین خودمون باشه