2733
2734
عنوان

بچم سرطان داره داره میمیره جلوچشمم

| مشاهده متن کامل بحث + 14491 بازدید | 248 پست
نمیخام ناراحتتون کنم ولی به معنای واقعی کم کم داره جلوچشمم اب میشه اول راه رفتنش بعدتشنجاش بعدچشماش ...

عزیز دلم خدا بزرگه

نا امید نباش

دختر یکی از دوستای من تو ۸ ماهگی تشخیص سرطان گرفت 

دوستم مرد و زنده شد

ولی بچه ش شفا گرفت وبعد یکی دوسال شیمی درمانی خوبه خوب شد

الان کلاس چهارمه اونقدر تپل و هیکلیه 

دوستم میگفت خیلی بهش گوشت بلدرچين میدادم

عصاره گوشت و چیزهای مقوی

خودش میگفت اول مریضیش ۷ کیلو بود 

آخر مریضیش هم ۷ کیلو بود

دکترا تشویقش کرده بودن گفتن تو خودت منشا معجزه و شفای دخترت بودی  

عشق مادر تلاش مادر دعای مادر معجزه میکنه عزیز دلم

خدا قوتت بده

برای دختر خوشگلت و خود گلت از صمیم قلبم دعا میکنم اگه قابل باشم

(اگه خواستی شماره دوستمو بهت میدم باهاش صحبت کن)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خدا رو قسم دادم گفتم خدا ببزرگیت قسم به رسولت قسم هیچ‌مادریرو‌نگران بچشنکن    چون بشدت تو  جونیم  شکست خوردم.  الاهی بحق ایام قدر.   بچت سالم سلامت بیاد دستت 

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   
2728
ولی بازخداروشکریه دخترویه پسردیگه دارم این دخترباردارشدم خیلی ناشکری کردم حتی به بهانهاختلال کوچیک ت ...

عزیزم چرادلهامونوداری کباب میکنی بخداک اشکمون دراومد😭😭😭😭😭😭😭😭

خدایا!من یاغی نیستم✋
فقط توروخداناشکری یاشکایت یاهرچیزی شمااسمشومیزاریدونکنین توزندگیتون همیشه خداروشکرکنینمشکل کوچیکوبزر ...

خانمهای عزیز اگه توانتون هست برای سلامتی و شفای عزیز استارتر نفری هفت سوره نصر بخوانیم

2740

میگم خدامخای بگیریش بگیرچرااینجوری میخای چیروبهم بفهمونی که من نمیفهمم. بخدافهمیدم ناشکری کردم چوبشوخوردم بسه توروبه اهل بیت. پرستاراهمه بدنش. سوراخ کردن پردرده ولی صداش درنمییادنمیتونه گریه کنه فقط سرشوتکون میده. 

سی سالمه ولی حس میکنم پیرزن هفتادسالم 

نیومدیم که بمونیم ،دیر یا زود همه می ریم ... اما کدوم مادر تحمل داغ بچه شیرین زبونم رو داره؟

خداااایاااا ... به حق علی زهرا شفاش بده...

اصلا دیگه امشبم شب نمیشه...

بخدا حالتو می فهمم کاش می تونستم جز دعا کاری برات بکنم... قربون اون چشمای مظلومش برم من...

بوسش کن... امیدتو از دست نده اما دلتو بده به خدا ان شاءالله هر چی خیره میشه، خدای اون بچه خدای توام هست ... چی بگم مگه میشه چیزی گفت.

من مادرم بغلم تموم کرد ... تا وقتی دستش گرم بود دستشو گرفتم ... وقتی داشت سرد می شد باور کردم ...

هنوزم ۸ سال بعد فوتش نتونستم هضم کنم بی مادری رو...

ان شاءالله خدا خودش به دخترت عمر دوباره بده ...

خدا خودش به دلت صبر بدخدا خودش به دادن برسه 

2706