2733
2739

بچه‌ها من همسرم ماموریته و هرکاری کرد نتونست مرخصی بگیره و بیاد 

حالا میگه براتون بلیط اتوبوس میگیرم با بچه ها برید شما باشید میرید؟! خیلی دلمون میخواد بریم ولی با 4تا بچه حس میکنم جای اینکه بهم خوش بگذره بیشتر زهرمارم بشه 

نمیدونم چیکار کنم از طرفی دوست دارم برم از طرفی میترسم با اتوبوس بچه‌ها اذیتم کنن و کوفتم بشه

6ساله و یک سال و نیم هستن بچه‌ها 

بخوام برم بابام باهام میاد تا اونجا ده ساعت راهه

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه واقعا عروسی خوبی میگیرن و حالتون خوب میشه چرا که نه بچه هام روحیه شون عوض میشه خودتونم کیف میکنید اگه مهمونی طوره نه همون میمونم خونه...

ولی برید چون بچه های الن درکی از فامیل و عروسی و مهمونی و اینا ندارن طفلیا

ماییم و موج سودآ شب تا به روز تنها خواهی بیا ببخشا خواهی برو جفا کن:)

خانوادت دعوت نیستن با اونا برین؟

مادرشوهرت کمکت نمیده؟

خواهش میکنم دوتا تاپیک اخرمو گزارش بزنید

اگر له دوای مردنیشم دوباره زیندو ببمه‌وه.                          بی گومان حز ده‌که‌م دیسان هر کورد بم.                             نیشتمانیشم... کوردستان.                                              من دلداری کوردستانم ❤️🙂
2740

ده ساعت راه با اتوبوس😵‍💫تازه خودتو بکشی بری عروسی داداشش اخرم ی چیز بت میگه جا اینکه بگه ماشین دربست بگیره یا بلیط هواپیما با اتوبوس میفرستت با چنتتا بچه؟؟

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
با قطار نمیشه بری 

نه از شهرمون به اون جا قطار نداره وگرنه عالی میشد غمم نبود میرفتم😞

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو
نری هم زشته آخه برادر شوهر هست غریبه نیست که نخای نری  اگر مقدور هست بچه هارو دوتا شو بزرگ‌تر ...

مامانم می‌ترسه نگه داره آخه بابام میاد باهام تنهاست مامانم میگه یه وقت مریض میشن منم سواد ندارم خطرناکه

خیلی سخته که.  مگه چه کاریه که نتونست مرخصی بگیره🥴 

بیچاره باباتم از کارو زندگی میفته که 

با ۴تا بچه زیر ۷سال قطعا به سختی مورد عنایت و صاف شدن قرار میگیری.  به نظرم نرو.  

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
اگه واقعا عروسی خوبی میگیرن و حالتون خوب میشه چرا که نه بچه هام روحیه شون عوض میشه خودتونم کیف میکنی ...

عروسی هاشون ب شدت خوش میگذره ولی بخدا نمیدونم چیکار کنم 😞

2706