2737
2739
عنوان

درمان اسهال بچه دو ساله

84 بازدید | 19 پست

سلام دخترم دو سالشه چندروزه اسهال داره روز به روز آبکی تر میشه مشکلم اینه پودر ors به هیچ وجه نمیخوره کولی بازی درمیاره عوق میزنه تف میکنه چیکارش کنم؟؟؟ چی بدم بخوره آب بدنش کم نشه؟ دو روز بهش استا دادم تبش قطع شد دیگه لازم نیست ادامه بدم؟! توروخدا راهنماییم کنید استرس دارم 😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم نوشابه بزار یکم بجوشه بده بخوره...یا موزاگه کدی لاکت بدی خیلی خوبه

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
2740

باشیر یا آب میوه مخلوط کن بده بخوره ، آب هویج هم خوبه ، با پودر قاطی کنی

موز بده ، سیب رنده کن نمک بزن بده بخوره 

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊

آب هویج یبوست میاره.

کته با ماست پروبیوتیک .سیبم رنده کن بذار قهوه ای بشه آبشو بده بخوره اگرم حودشو میخوره بهتر

🖤حضرت علی علیه السلام🖤میشه اگر دوست داشتید برای شفای دخترم دعا کنید.
2706