2737
2739

خیلی محبت داره مامانم

همه از محبتش سوءاستفاده میکنن 

چه ذکری به نیتش بخونم تا عمر داره عزیز شه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
میشه این ذکر به نیت یه نفر بگیم که پیش همسرش عزیز بشه

اره میشه یا عزیزو یا ودود 

یا ارحم الراحمین

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما           اگر خالص شوی بااو صدایت میکند حتما..
یبار اذکار رو گفتم نمیدونم شابد خرافه شدم بهم نیومد یعنی اتفاقات بدی میافتاد

نمیدونم عزیزم 

ولی من یه مدت بود شبا قبل از خواب به نیت پدرومادر خودم و شوهرم نفری ۱۰تا استغفرالله کامل میگفتم واقعا تو زندگی خودمم خیلی خوب بود ولی نمیدونم چرا قطعش کردم

یا حَلیمُ تَحَمَّلتَ بالحِلمِ و الحِلمُ فی حِلمِ حِلمِکَ یا حَلیمُ

این ذکر هم خوبه روزی ۲۵بار

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما           اگر خالص شوی بااو صدایت میکند حتما..
2740
نمیدونم عزیزم  ولی من یه مدت بود شبا قبل از خواب به نیت پدرومادر خودم و شوهرم نفری ۱۰تا استغفر ...

من همیشه رو نماز استغفار میکنم واس بابا و مامنم راستش بابام خیلی از مامانم سوء استفاده میکنه کمی ببینه روابط اونو برادراش بهم خورده سرمامانم داد مبزنه میخواد دست روش بلند کنه با اینکه من هم قدش شدم اصلا شرم نداره مامانمو خیلی تحقیر میکنه 😓

من همیشه رو نماز استغفار میکنم واس بابا و مامنم راستش بابام خیلی از مامانم سوء استفاده میکنه کمی ببی ...

عزیزم چه مامان صبوری داری خدا حفظشون کنه 

خودت تو خلوتت دعا کن که خدا به پدرت صبر و خوش خلقی ببخشه و به غذا یا چای یا شیرینی و قندتون ذکر یاودود رو بخونید 

عزیزم چه مامان صبوری داری خدا حفظشون کنه  خودت تو خلوتت دعا کن که خدا به پدرت صبر و خوش خلقی ب ...

مامانم تماما رنج کشیده کودکیش ۱۰سالش بوده مامانشو از دس داده 

بعد باباش رفته زن گرفته( میگف بابام قبلش اونقد مهربون بوده ولی اون زنه اومده با خودش دوتا دعا اورده مامانم میگه با چشای خودم دیدم و از اون به بعد پدرشون خودمم یادمه رفتار حیلی بدی با مامانم داشت ۵ سالم بود مامانم فقط چشاش اشک بود ) که اینم از وقتی اومده تا الان فقط تحقیر و‌تهمت بهشون میزنه 

مامانم تماما رنج کشیده کودکیش ۱۰سالش بوده مامانشو از دس داده  بعد باباش رفته زن گرفته( میگف با ...

امیدارم که از این به بعد خوشب بهشون رو کنه