2733
2739

هشت سال پیش که بیست و هفت سالش بود یه خواستگار داشت

دوتا برادر احمقم نذاشتن باهاش ازدواج کنه. تا پای عقد رفتن ولی اینا همه چیو به هم ریختن.

دیشب تا اینستا رو باز کرده عکس عشق سابقش رو کنار خانمش دیده

تا خود صبح تو شوک بوده، میگه گریه نکردم ولی تا خود صبح یه عالمه فکر و خیال بهم هجوم آورد و نذاشت بخوابم. 

خدا نگذره از برادرام، الان اونا سر زندگی خودشونن، هر دو هم با دوست دخترای خودشون ازدواج کردن که سلیقه خانواده نبودن. ولی نذاشتن خواهرم سر و سامون بگیره.

الان ۳۵ سالشه، ما همه سر زندگیامون اون مونده کنار پدر و مادر پیر و سن بالامون که هزار جور مریضی دارن.

بعد از اونم دیگه هیچ وقت خواستگار خوب براش نیومد

بانو کیسیا در دوران سقوط امپراطوری ساسانی، در دژی که تمام ساکنان آن زنان و کودکان بودند، در حالیکه تمام سپاهیان او زن بودند، در مقابل اعراب مقاومت کرد و سرانجام در راه ایران کشته شد ...💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738

بگردمش😢❤️‍🩹❤️‍🩹

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

برادر خوبه کجاش خوبه اکثرا ایرادا الکی میگیرن

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  
2706