2737
2734

واقعا ناراحتم میکنه، خواهش میکنم اطلاعات و شایعه هایی که میشنوین رو ازشون نشر ندین، همین ترسوندن دیگران ازشون یا به هر نحوی توهین بهشون بی جواب نمیمونه از سمتشون

خواهشا بخاطر خودتونم که شده نکنین. 

به شخصه هیچ چیز را به قطعیت نمیدانم اما با دیدن ستاره ها به خیال پردازی می افتم.                                                    -ون‌گوگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمی‌دونم چرا یک لحظه احساس کردم باهاشون در ارتباطی

دقیقا😑حس کردم اززبون اونا داره تهدید میکنه

خدایا خودت بسازبرام ،برای نیتم اگه دلت خواست یه صلوات بفرست 
2738
نمی‌دونم چرا یک لحظه احساس کردم باهاشون در ارتباطی

آسیبی ندیدم از سمتش

به شخصه هیچ چیز را به قطعیت نمیدانم اما با دیدن ستاره ها به خیال پردازی می افتم.                                                    -ون‌گوگ
یعنی چی ،یعنی آزار واذیت هاشون و بد بودنشون الکیه؟؟

مثل انسان ها خوب و بد دارن ولی هیچکدوم بی دلیل سمتتون نمیان

من نمی‌دونم چرا دلم میخواد با جناب حرف بزنم 😶😂شاید خوشگل باشم😁😂😂😩

جنا خوشگل باشن یا شما براشون خوشگل باشین؟ کوچیک ترین اهمیتی به ظاهر نمیدن 

دو مدل اجنه داریم یکی کافر که خب اگه بره تو بدن طرف از بین می‌بره طرفو یکی مسلمون که کاری نداره ب کس ...

هر جن کافری هم بد نیست. 

آسیبی ندیدم از سمتش

منم زمان بارداری حسشون می کردم آسیبی نداشتند ولی یک حس بد بهم دست میداد، پیش خودم فکر می کردم توهم بارداریه ولی بعد از زایمان هم حسشون می کردم تا اینکه تو دلم ازشون خواستم کاری بهم نداشته باشند و بعد مدتی ناپدید شدند

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
2706