2737
2739
عنوان

چقدر برا داداشاتون استرس میگیرین؟

553 بازدید | 44 پست

طبیعی‌ه ب خاطرش گریه کروم و دیشب فقط دو ساعت خوابیدم 

درحالی‌که امتحان خیلی مهمی پیش رو دارم 

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 

وا چرا طبیعی نباشا

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

اره منکه دغدغه بزرگم زندگی داداشامه همش غصه میخورم میگم نکنه غم روزگار بچشن وهزار فکر مختلف

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
2740
مشکل داداشت چیه؟ باید الان فکر درس خودت باشی 

خون دماغ میشه

نمیاد بریم دکتر 

میگه ب مامان اینا چیزی نگو

وقت دکتر گرفتم میترسم نیادش

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 

اگ مشکل داشته باشه استرس مگیرمگریه هم میکنم

ولی اگ حالش خوب باشه چرا گریه کنم

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون
استرس نمیگیرم برا داداشم

خوشبحالت

2706