2737
2739
عنوان

چقدر برا داداشاتون استرس میگیرین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 44 پست
ن خب اگه خوب باشه ک مریض نیستم. بدبختییی خون دماغ میشه نمیره دکتر میگه ب مامان ایتا نگو نگرانشنم

ایشالا چیزی نیست عزیزم ،کار خوبی کردی وقت دکتر گرفتی ،حتما راضیش کن ببریش و بگو بین خودمون میمونه ...شاید از خشکی بیش از حد بدن و بینیش باشه ،قبلشم به خودش استرس نده ،خیلی عادی رفتار کن که ترس به جونش نیفته 

منم مثل شما ،مراقب برادرم هستم ،خانواده باید حواسشون بهم باشه ،ممنون که مهربونی 🌹

خون دماغ میشه نمیاد بریم دکتر  میگه ب مامان اینا چیزی نگو وقت دکتر گرفتم میترسم نیادش

خوب حق داری استرس بگیری و طبیعیه. چند سالشه؟ 

چقدر خون دماغ میشه؟

داداش منم گاه به گاه خون دماغ میشد، ولی چیزی نبود خداروشکر.

یه چیزی هم که فهمیده بود این بود که اگه انار بخوره خون دماغ میشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خون دماغ میشه نمیاد بریم دکتر  میگه ب مامان اینا چیزی نگو وقت دکتر گرفتم میترسم نیادش

داداش منم جدیدا سردرد می شه خیلی ناراحتم براش ،سردردهای بد ام آر آی داده دکتر گفته میگرن احتمال زیاد ،از اون ورم تازه درسش تموم شده داره می ره سربازی وقتی گرونیا دلا ر و مسکن و...می بینم دلم براش کباب می شه ،به بابام گفتم کمکش کن از نظر مالی ،کمک کن ماشین بخره ،خیلی تو چشم هستش هم زیباس هم باهوش فکر می کنم دلیل سردردهای ناگهانیش همینه

2742
داداش منم جدیدا سردرد می شه خیلی ناراحتم براش ،سردردهای بد ام آر آی داده دکتر گفته میگرن احتمال زیاد ...

البته نسبت به خواهرمم همین حس رو داشتم همیشه دعا می کردم با آدم خوب ازدواج کنه 

2740
منم استرسو دارم  با اینکه فقط دوسال ازش بزرگترم هنوز بچست نگران ایندشم

من ۱۱ ماه کوچیکترم

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 
بله من دقیقه به دقیقه نگرانشونم

🥹🥹💔

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 
خوب حق داری استرس بگیری و طبیعیه. چند سالشه؟  چقدر خون دماغ میشه؟ داداش منم گاه به گاه خون دم ...

۱۹ سالشه

ی مدت زیادیه میبینم مخصوصا شبا 

انار نخورده اصلا 

چجوری راضیش کنم برا دکتر

خون دماغ هم مگه استرس و گریه داره ؟ پسر منم خون دماغ میشد دکتر یک آمپول ویتامین کا تزریق کرد خداروشکر خوب شد

اینجا جای تبادل نظره نه تحمیل نظر رعایت فرمایید🙏درخواست دوستی قبول نمیکنم 😊میخام برای دخترم مادری باشم که مامانم برام نبود😔

میشه بپرسم دغدغه ای چیزی دارن؟؟من وقتی استرس میگیرم خون دماغ میشم،امسال که کنکوریم بوده مثلا تو ی روز 3بار خون دماغ بشم

ولی اینکه میگه به خانوادتون نگین ممکنه خودش رفته باشه دکتر..

همیشه فوتبال رو به فیلم و سریال ترجیح دادم ،همدمم توپم بوده ،عشقم فوتبال،اگه دوست داشتین سوال فوتبالی بپرسین جواب میدم:))))))))))))))
2706