2737
2739
لابیاهامو از ته برداشته کلیتوریسم که بالای مجاری اداری هست وحس جنسی داره اون دست نزده فقط از پایین م ...

اسی میشه بگی کلا چرا از اول برداشتی اخه خیلی ها عمل میکنن میخام بدونم واقعا دلیلش چیه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چون من یک بار دیگه هم طلاق گرفتم همش ترس استرس خدا به دادم برسه 

همسر قبلت به شکل اندامت ایراد میگرفت؟

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉

سلام عزیزه دلم .قشنگم .. من هر روز میبینم‌شما در مورد این موضوع داری تاپیک میزنی ..اولا اصلا سراغ گوگل نرو نوک انگشت درد بکنه جستجو کنی .میگه تا یک روز آینده میمیری ...دوما عزیزم این همه استرس برای چیه ؟داری ب روح و روان خودت آسیب میزنی ...ب نظر شما کاربرای اینجا کسی کاری از دستش بر میاد برات انجام بده ؟ و اینکه من یه سوال دارم ازتون خواهش میکنم جوابمو بدین ؟اولا چند سالتونه ؟و این که گلم ببخشید این حرفو میزنم ...دوستانی ک دارین متنمو میخونین ازتون معذرت می خوام ....الان‌ک جراحی کردین مثل ماله دختر بچه ها شده لابیاتون؟؟ ایستاده نگاه میکنین فقط لابیا ماژور دیده میشه ؟خواهش میکنم جواب بده بلکه بتونم از نگرانی درت بیارم 

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
2728
لابیاهامو از ته برداشته کلیتوریسم که بالای مجاری اداری هست وحس جنسی داره اون دست نزده فقط از پایین م ...

آخه دختر یه تحقیق نمیکنن عمل به این مهمی میخواستی بری برای چی ریسک کردی ؟ 

دیگه کاریه که شده 

تازه آقایون کلی نگرن بنظرم متوجه نمیشه اگه خودت حرفش رو نزنی 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

منم لابیا پلاستی کردم 

ولی دکترم وارد بود و از بیخ نبرید موقع عمل بهم گفت اگ بیشتر ادامه بدیم به حست اسیب وارد میشه همینقدر کافیته

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...
2738
یعنی ربط داره بهم

خیلی زباد

اسی کاریه شده ولکن همسر آیندتم بیخیال این همه شکل و مدل هست همه یجور نیستن که

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
اسی میشه بگی کلا چرا از اول برداشتی اخه خیلی ها عمل میکنن میخام بدونم واقعا دلیلش چیه

لابیاهای خیلی بزذگی دارن که در حالت ایستاده از لای پاشون میزنه بیرون و اویزونه

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉

عزیزم شما داری با این استرس و وسواس فکری خودت نابود میکنی!هرچی بیشتر بپرسی بیشتر سردرگم و مضطرب میشی

بارها دیدم که این تاپیک زدی،#حالا به فرض هم که دکترت خوب عمل انجام نداده شما آنقدر خودت آزار میدی چیزی عوض میشه؟؟؟؟؟باورکن تو دنیا کلی آدم هست که با نقصهای مختلف جسمی و معلولیت دارن زندگی میکنن و ازدواج میکنن و خوشبختن،اما آدمی که روح و روانش مشکل داره قطعا ازدواج خوبی هم نداره

پس به فکر اعصابت باش آنقدر خودخوری نکن انقدرهم کنکاش نکن ،انشالله به موقع با یه آدم لایق که شما رو هرطور هستی دوست داره ازدواج میکنی و به این افکارت میخندی...

دلم گرفته از این روزها ،دلم تنگ است ،میان ما و رسیدن هزار فرسنگ است.....
منم لابیا پلاستی کردم  ولی دکترم وارد بود و از بیخ نبرید موقع عمل بهم گفت اگ بیشتر ادامه بدیم ...

بعدشم شوهر اینده ات تا شما چیزی نگی نمیفهمه

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...
والا اقایون اصلا ب این چیزها فکر نمیکنن رفتی عمل ...چیز طبیعی خود آدم قشنگتره من یه بینی دراز ...

برای بعضی ها مهمه من دیدم مردی که بخاطر زشتی اندام خصوصی خانمش طلاقش داده و به همه گفته از رابطه باهاش چندشم میشه

2706