2733
2734
چون من یک بار دیگه هم طلاق گرفتم همش ترس استرس خدا به دادم برسه 

طلاقت ربطی به این‌موضوع داست؟

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

عزیزم مگه نظر کاربر نی نی سایت تخصصی تر از نظر دکتره ؟

دیگه دکتر رفتی نظرشو هم گفته بهت .

بعدم بریده دیگه دکتر یا کاربر نی نی سایت میخواد چکار کنن برات

لطفا قبل از ازدواج از صحت معیارهای خودتون مطمئن باشید چون بعد از ازدواج در همون حد یا کمتر میتونید توقع داشته باشید نه بیشتر خیلی خوشحالم که حال دلت خوبه ولی وقتی استارتر داره درباره یه مشکلی جزجز میکنه نگو و منی که این مشکل رو ندارم چون نه راهنمایی محسوب میشه نه دلداری ،تازه خودتم رو چشم میندازی.😒لطفا وسط تاپیک دیگران تاپیک نزنید😬اگر بر اساس عنوان از موضوع تاپیک خوشتون نمیاد یا مخالفین وارد نشین مگر به قصد خیرخواهی راهنمایی کنید. 😇ببخش که درخواست دوستی نمی پذیرم🛑 حمل بر بی ادبی نشه توی تاپیک خودتون تک کنید راجع به اون موضوع صحبت کنیم 😅از سال ۹۳ خواننده خاموش بودم و قدیمی محسوب میشم🥰 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قطعا خدا ی چیزی بوده افریده اون قسمتو 

پس چی اونوقت اسی هم رفته از بیخ برداشته نعمت خدا رو حروم کرده😂😂

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

حتما یه حکمتی داره ک خدا اونو گذاشته

برای جلو گیری از ورود میکروب و باکتری ها 

😕چرا دارین با دست خودتون خودتونو بیمار میکنین

هرآنچه مرا به درد آورد مرا ساخت🌱                                       روز موفقیت‌نزدیک‌است🥰اندکی صبر...⛅️                                                         کچی کوردستان✌🏿😇   
2731
کاش قبلش تحقیق میکردی  که الان اینجا دهن کاربرا رو صاف نکنی .اینجا جواب نمیگیری عزیزم

اخه چه جوابی بهش بدیم

از بیخ کنده هیچکاریش نمیشه کرد 

خودش هم بکشه دیگه بریده رفته درست نمیشه

فقط نگران همسر اینده اش هست

اینم هبچ چاره ای نداره جز اینکه ببینه ایا بپسنده یا نپسنده

هزارتا تاپبک هم بزنه کاری از دست ما برنمیاد چون ما نباید بپسندیم راهی هم نداره

پیوند که دیگه بدتترترترتر 

هی میاد ابروش صاف کنه میزنه کورش میکنه

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
ختنه فرق داره ختنه پوست کلیتوریس رو برمیدارن...ایشون لابیا رو بریده

می‌دونم جهت مزاح بود ختنه، میگه از ته برداشته عجیبه واقعا

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2740
سلام عزیزه دلم .قشنگم .. من هر روز میبینم‌شما در مورد این موضوع داری تاپیک میزنی ..اولا اصلا سراغ گو ...

سلام عزیزم 

خودم دیونه شدم کاش بشه بتونم کاری کنم دیگه توانی ندارم 

من ۲۰ سالمه 

پایین مجاری ادارایم بله لبه های لابیا ماژور بهم رسیدن و بسته شدن از جای که از بیخ برداشته لبه ها بهم رسیدن اما از بالای مجاری اداری که کلیتوریس هست بهم نرسیده و در حالت ایستاده هم کلیتوریس یکم دیده میشه و بالا لبه های ماژور بهم نرسیدن اما پایین بله 

پاهامم که باز میکنم ورودی پرینه اندازه یک بند انگشت باز شده چون هیچ لابیای ندارم قسمت پایین

لابیاهای خیلی بزذگی دارن که در حالت ایستاده از لای پاشون میزنه بیرون و اویزونه

اهان خب پس عمل واجبه براشون چقدررر بد اینجوری

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد

چند تا کار میتونی انجام بدی

اول اینکه بعد ازدواج بگی دروان ازدواج قبلیم همسرم مجبورم کرده

دوم اینکه عزیزم شوهر اینده شما مگه چند تا اندام جنسی زنانه دیده؟

بازم از همه معذرت میخوام اکثر اقایون فیلم پ و ر ن دیدن و تو اونا هم طبق گفته دوستان همه اشون مثل شما از این عملا کردن پس شاید اصلن متوجه نشه و فکر کنه طبیعیه تازه خوششم بیاد

سومن فکر کردی مردا چراغ قوه روشن میکنن اونجا رو وجب میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

فکر و خیالت بیخورده

چهارمن عزیزم راحت میتونی بگی عمل لابیا کردم چون دوس داشتم برای ازدواج مجددم اندامم مثل مجردی باشه،، احتمالن خوشحالم بشه

ولی باور کن من باشم صد در صد ازش شکایت میکنم دیه میگیرم

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون
اهان خب پس عمل واجبه براشون چقدررر بد اینجوری

بله زشته واقعا

اعتماد به نفس میاد پایین

و اینکه من دیدم مردی که سر همین موضوع پونزده سال پیش همسرش رو طلاق داد

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
2706