2737
2734
عنوان

می‌خوام دیگه نرم سر کار ،دو دلم

1257 بازدید | 42 پست

به راهنماییتون نیاز دارم بچه ها 

بچه ها من ۴۱ سالمه پنج ساله شاغلم 

حسابدارم و دورکار،یعنی تو خونه کار میکنم ،صاحب کارم پدرمه،حجم و استرس کارم خیلی زیاده ،ساعت کاریم ۹-۳ هست و پنج روز در هفته 

دلم میخواد دیگه کار نکنم ،دلم میخواد واسه خودم باشم ،از طرفی با کار کردن هم احساس ارزشمندی میکنم هم درآمدش کمکی می‌کنه به زندگیمون ،چون خرج بچه هام بالاست 

ولی از طرفی هم خییییلی خسته ام و استرسی و اینکه گردن درد و مچ درد گرفتم و چشمام ضعیف شده

شما جای من بودید چیکار میکردید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حجم کارتون رو کمتر کنید یا مدتی مرخصی بگیرید برید سفر و از اون فضا دور شید 

ب نظرم هرگز کارت رو ترک نکن که پشیمون میشی

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
حجم کارتون رو کمتر کنید یا مدتی مرخصی بگیرید برید سفر و از اون فضا دور شید  ب نظرم هرگز کارت ر ...

نمیتونم ،تنها حسابدار شرکت منم،حتی یه هفته هم نباشم همه چیز به هم میریزه،از الان استرس شروع کار به جونم افتاده

2738
یه مدت از کار دور باش استراحت کن به زندگی و تفریحت برس بعد که دوباره هوس کردی برگرد سر کار.. چون گفت ...

نه نشدنیه ،چون حجم تولیدمون بالاست من اگه یه هفته نباشم همه چیز به هم میپیچه ،بعدم پیدا کردن یه آدم مطمین و جایگزین کردنش کار سختیه،مگه اینکه یه کمک حسابدار بگیرم

2706