2737
2739
عنوان

کسی سوسیس خونگی درست کرده؟

128 بازدید | 24 پست

خیلی درست کردنش زحمت داره؟  مزه اش خوب شده؟

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

اره واقعا زحمت داره ولی خوشمزه میشه و خیالت بابت سالم بودنش راحته

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738
مامانم همیشه درست میکنه قلق داره فکر کنم ولی خوشمزه میشه حداقل خوبیش اینه که سالمه ادویه های خاص دار ...

هر بار چند کیلو درست می کنه؟ تا چه مدت ماندگاری داره؟

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
بله من کلاسش رو شرکت کردم.  ولی  خوب میشه.

ارزشش داره برم وقت بزارم وسایلش بخرن و درست کنم؟  اگه خوشمزه بشه خوبه ، هر بار می دم بچه ها بخورند! 

هر بار چند کیلو درست می کنه؟ تا چه مدت ماندگاری داره؟

بک کیلو کالباس یه کیلو سوسیس درست میکنه ترکیب گوشت و مرغ میمونه ۵-۴ ماه البته ما زیاد نمیخوریم اگر زیاد بخورید ۲ ماه میمونه فکر میکنم ما ۴ نفریم تو خونه کم خوراکیم

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ  🤍 ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
بک کیلو کالباس یه کیلو سوسیس درست میکنه ترکیب گوشت و مرغ میمونه ۵-۴ ماه البته ما زیاد نمیخوریم اگر ز ...

خیلی خوبه!  اگه خونگی باشه که خوردنش مشکلی نداره ، با خیال راحت می دم بچه ها بخورند!

2706